En sevdiqiniz dizi. . .

en cok hangi diziyi izlersiniz arkadaşlar ve başrolde en çok kimi begenirsiniz ?

Güncellemeler:
benimde en çok sevdiqim dizi tatar ramazan büyük bir ilgiyle izliyorum :)

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• greys anatomy yi sevdim en çok.

0|0
    0|0
  • Aramizda kalsin (dizinin adi :) Binnur Kaya her dizide oldugu gibi bu dizidede bizi cok gulduruyor suppeer bir oyuncu...

0|0
    0|0
  • Bu aralar Çalıkuşu'nu takip ediyoruz. Sevdiğim bir dizi yok şimdilik.

0|0
    0|0
  • 1 erkek 1 kadın.

0|0
    0|0
  • sadece Fatih Harbiye'yi izliyorum. rolünü en iyi kıvıranın da Kadir Doğulu oldugunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bir aşk hikayesi .

0|0
    0|0
  • supernatural.Jensen Ackles

0|0
    0|0
  • calikusu,...

0|0
    0|0
  • Sana bir sır vereceğimi izliyorum yerli dizi olarak :)

0|0
    0|0
  • dark uncle

0|0
    0|0
  • Karadayı ve Babam sınıfta kaldı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Game Of Thrones : Hem diziyi takip ediyorum hem kitabı. Kitap daha iyi ama ağır ilerliyor. Bir oyuncuyu ön plana çıkartmak diğerlerine haksızlık olur.

Homeland : 24'den sonra son zamanlarda aradığım tadı tekrar buldum. Bitti denilen Claire Danes tekrar başarılı bir oyunculuk sergiliyor.

Bu arada 24'ün yeni sezonu 2014'de yayınlanacakmış.

Nikita : Beğenerek izlediğim bir dizi. Maggie Q gerçekten rolün hakkını veriyor. Xander Berkeley de bir kez daha kötü adamı layıkıyla oynuyor. Bu adam gerçek hayatta nasıl biri acaba.

Two And A Half Men : Charlie Sheen'den sonra idare eder. Daha iyi bir komedi olmadığı için seyrediyorum. Jon Cryer müthiş bir oyuncu.

Falling Skies : Tipik uzaylı istilası. Fazla bir numara yok. Hatta hafif bile denebilir ama sıkmadan rahatlıkla izleniyor. Favori oyuncum yok.

0|0
    0|0
  • GAME OF THRONES link ve link

THE WALKING DEAD link ve link

0|1
    0|0
  • The Walking Dead.

En sevdiğim oyuncular, link (Rick)

ve link (Michonne)

0|0
    0|0
  • Eskiden Charmed hastasıydım (birçok kişi billmez bu diziyi) Şu an aktif olarak whovian'ım, Doctor Who hayranıyım yani. :D Game of Thrones ve The Big Bang Theory'i severek izliyorum ama Grey's Anatomy i de unutmamak gerek bayılıyorum ona da.

Doctor Who'da favori doctor'um 11 Ama River'ı da çok severim :D

Grey's Anatomyde de Bailey'i çok seviyorum :D Game of Thrones'da favorim Tyrion ve Arya :D TBBT'de ise Tabiki tartışmasız Sheldon :D

0|0
    0|0
  • K.V.P ve ARKA SOKAKLAR:)

0|0
    0|0
  • karadayı-kenan imirzalıoğlu

0|0
    0|0
  • The Walking Dead-Norman Reedus.

0|0
    0|0
  • The Mentalist, Simon Baker