Müzik konusunda tavvvsiyeleriniz lütfen...

selam herkese...uzun yolda arabada dınlemek ıcın usb aldım kendme 4gb ve muzık yuklemek ıstıyorum...mumkunse turkce ,bana onerebılecegınız lezzetli,fevkaladenin fevkinde tavsiyelerınız var mı ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne tür müzik dinleyeceğine bağlı uzun yolda pop dinlenmez bunu baştan söylemek te fayda var.

0|0
    0|0
    • hımmm mesela burcu gunes gul kokusu, sıbel can hancer sıla aleın delon zara dılencı yuklemıstım gecen sene...ve aılemle beraber keyıfle dınleyerek gıtmıstık..ne sıkıldık nede beynımız patladı...karısıkta dınlenınce şık oldu...bunun gıbı...

: ))

• hazır listem var nasıl sana atacagım hatta koleksiyonum var :) oradan istediğini secersiniz. ;)

• ben burdan yazarım : /

Erkekler Ne Diyor 7

• bertug cemil-yağmur

ozan ünlü-bu yüzden

0|0
    0|0
  • Leman Sam Askimdan vazgecme tek gecerim

0|0
    0|0
  • mantı yukle içli köfte felan tatlı olarakta kazan dibiolabilir lezetli sonucta:)

0|0
    0|0
  • Hangi tarz müzikten hoşlanıyorsun ki ? Ben olsam Funda Arar'ın tüm şarkılarını yüklerim :) yol için çok iyi gidiyor.

0|0
    0|0
    • aslında tarz bu...ama funda arar sevemedım gıttı o kadını yahu...bundan once sunları yuklemıstım burcu gunes gul kokusu, sıbel can hancer sıla aleın delon zara dılencı ...ve cok keyıflı gecmıstı yol...

• O zaman google yaz sanatçı isimlerini :D daha napim yani ?

• offfff...ok :/

• Ezginin Günlüğü-FD-Yaşar-Sıla...

uzun yol bunlarla güzel :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Neşet Ertaş, Orhan Gencebay, Ali Kınık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalnızlık Paylaşılmaz link

0|0
    0|0
  • Hicbiirr tesiiiir altinda kalmadaaan ardindaann kostuum gocunmada Mustafa sandaal super bir Sarki

0|0
    0|0
  • uzun yolda aslında hiç tanımadıgın sanatçıları dinleyebilrsin.Tarz olarak ne dınlersın genelde?

0|0
    0|0
Yükleniyor...