Rock müzik sevenler..:)

arkadaşlar ben rock müzik kültürüm oluşsun istiyorum, hem de çok istiyorum. nerden başlayayım, yerli-yabancı kimleri dinleyeyim? yardımcı olun lütfenn:)) biraz ayrıntılı bahsedelimm.. mutlu edin beni:) teşekkürler:)))

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anadolu rock candır yaşamımdır ama kendi tarzımı kendim yaratırım ve anadolu rock yaparım çıktığım yerlerde.-Haramiler

-Cem Karaca

-Barış Manço

-Moğullar

ayrıca duman ve mor ve ötesini de tavsiye ederim

eğer rock çı olacaksan sakın siyahlara bürünme bu bir eziklik ve kendini kanıtlama isteğinden başka bir şey değildir.Oysa ki roc çı demek duyarlı demektir,rock hayatın her rengini ve her güzelliğini içinde barındırır yani rock yürek ister.

Yabancı olarak metalika,pinkfloyd,dream theater,paul gilbert, vs vs vs dinleyebilirsin

2|0
    1|0
    • Teşekkür ederim sadece dinlemek için soruyorum:) sağoll:)))

• yok be ben işin gırgırındayım takılma taktığım yok

• tabi ki:))

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 6

• link

link

link

link

link

link

link

bunlar tadımlık olsun. eğer hoşuna giderlerse çok daha güzellerini yollayabilirim.

1|0
    0|0
  • Bunu dinle link

Doğru adrestesin :)

1|0
    1|0
    • Ya evet sorumu sorarken örnek sorular çıkıyor ya hani işte rock müzikle ilgili bir soruda senin cevaplarına rastladım yardım et bana lütfen:)) neler yapayim doğru adresim:))

• Yabancı rock/metal/punk gruplarını iyi bilirim. Kimsenin bilmediği underground grupları da bilirim. Sadece bana nasıl bir şey aradığını söylemen yeter

1|0
    1|1
    • Çok gürültülü olmasın biraz naif olsun ama sıkıldığımda kafamı dağıtacak enerji verecek şeyler olsun o dediklerini de dinlicem çok teşekkürler ya:))

• yanar döner

janjanlı

kıpırkıpır

• Tamam hemen ekliyorumm:))

• AC/DC & Nirvana dinle.

1|0
    1|0
  • listeme gel, günlük rock servisi yapılır barbi :)

1|0
    0|0
  • Neden şekil olsun diye mi

1|0
    0|0
    • Çünkü çok tatlı geliyor kulağıma:)

• neyse işte the cult falan var deep purple var Lynyrd Skynyrd var çok var az önce yazmıştım bir sürü şey, tekrar yazmaya üşeniyorum kusura bakma.Türkçe rockta da mükemmel şarkılar var.Ama Duman demeyeceğim sana. link

• Teşekkürler :)

Yükleniyor...