Vizyondaki filmlerden hangilerine gittiniz?

Vizyondaki filmlerden hangilerine gittiniz? Fetih 1453 filmine giden var mı ? ve beğendiniz mi?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bizimkiler lümpenlikle sanat arasına bir çizgi çizemedikleri için yaptıkları şey tamamen insanları gaza getirecek öğeler dışına çıkamıyor. Ama işte sanat da bunu kabul etmiyor. Hitler mesela, o dönemde deli gibi para harcadı sinemaya, ama gel görki çekilen filmlerin hepsi çöpe gitti. Çünkü sanat dıştan bakabilmeyi gerektirir. Sosyolojik, duygusal, lümpen davranışlardan arınmayı gerektirir. Bu ülkede dönem filminin yapılamamasının en büyük nedeni de budur. Yoksa malzeme mi yok?Bak elin kıçı kırık iskoçyalısı bilmem kaç bin kişilik bir devletin filmini nasıl yapıyor? Sanat işte bu...Cık olmamış...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• her gelen bunu soruyor. malesef sinemalar dolu gidemedik.Sanki sinemada beleş ekmek dağıtıyorlar. :))

1|3
    0|0
  • Steve Mc quuen'in yönetmen koltuğundaki ikinci denemesi olan shame-Utanç filmine gittim geçenlerde.. Genel anlamda film başarılı, oyunculuk ve diyaloglar çok doğal..finali daha iyi olabilirdi

Not: Hassas bünyeleri rahatsız edebilir ona göre gidin izleyin ya da fetih gibi propaganda filmlerini tercih edin sizin için daha uygundur

1|0
    0|0
  • tarih hiç bu kadar çarpıtılmamıştı gidin izleyin İstanbul'u meğer hasan fethetmiş.

2|1
    0|0
  • fetih 1453, berlin kaplanı, underworld ve kurtuluş son durak a gittim bn fetih iidi ama diğerleri kötü

1|0
    0|0
  • beğeniler kafa kafaya. Ben de gitmedim daha. Ama herkes Ulubatlıdan bahsediyor. Belli ki bir yerde abartma var. Bakalım gidince görücez nasıl olduğunu. Bu filme gece son saatine gitmem gerek dikkatli seyretmem için. :)

1|0
    0|0
    • Ya garip bir tavır vardı filmde Fatih Sultan Mehmet sanki fethe askerlerini yollamış,kendi uzaktan izliyor...O zaman fetheden askerler,önderi değil ki :)

Ulubatlı Hasan'da zayıf bir karakter değil arkadaşlar,bence hakettiği değer,ilgi verilmiş.

Hem şunu da düşünmek lazım iyi kötü bu film eleştiriliyorsa demek ki gişe yapmış :)

• Ulubatlıdan zaten bahsetmeleri gerekiyo bence abartılcak düzeyde değildi şahsen çok beğendim

• Nete düşsün hele, o zaman indirir izlerim...Sıkıldığım sahnelerde ileri alabilirim böylece :((88

1|0
    0|0
  • az kaldı gidecük

1|0
    0|0
  • Film harika diyecem ama bu ifade yetersiz kalır film halukade olmuş

1|0
    0|0
  • daha gıtmedımm

1|0
    0|0
  • berlin kaplanına gittim,fetih 1453 için bilet bulamadım yoğunluğun azalmasını beklemekteyim

1|0
    0|0
  • gitmedim gitmem sanırımda

1|0
    0|0
  • cevrem gitmiş ve begenmişler.

1|0
    0|0
  • Yakında düşer nete :)

1|0
    1|0
  • 1543 fetih

0|0
    0|0
  • fetih 1453,hayalet sürücü 2

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben soracaktım bugün,soru sana kısmetmiş :) cumartesi günü gittim beğendim,emek verilmiş bir yapıt ama birşeyler eksikti...Çözemedim ama savaş sahneleri güzel yapılmıştı,saldırı anında bi ara ben de ''Allahuekber'' diye bağırdım :) Tarih açısından zayıftı arkadaşlar ama görsel olarak emek verilen bir yapıttı

1|0
    0|0
  • Henüz açılış yapamadım malesef.

1|0
    0|0
  • İzledimde Ulubatlı Hasana seks hayatı yaşatmışlar, Fatih Sultan Mehmet bunalımda. Ulen bu kadar parayı harcıyorsun bari hakkını ver,adam akıllı doğrusunu yap değil mi.

1|0
    0|0
    • muhtesem yuzyılda öyle :/

• Başlarım böyle işe ya. Güzel deyip durmayın mantıklı düşününce 1-2 yanlışın bütün filme m�l olduğu anlaşılıyor.

• Fetih 1453 e gittim ve çok beğendim kesinlikle yapılan en iyi Türk filmi görsellik olarak

1|0
    0|0
  • Gitmedim.

1|0
    0|0
  • henüz izlemedim.

1|0
    0|0
  • yarın gitmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Gitmedim gitmeyide düşünmüyorum.

1|0
    0|2
  • Ayrıca

Entelköy Efeköy'e Karşı'ya da gittim ama güzel değildi.

0|0
    0|0
  • berlin kaplanı

1|0
    0|0
Yükleniyor...