Marmaray açılışı canlı izleyen var mı? :)

Canli canli, veya canli yayinda tv de, nasil acilis yapildimi?

Vatana millete hayirli urgurlu olsun arkadaslar ;)

Provakatif cevap yazanlari engelliyorm, sonra TALIA demedi demeyin.

0|1
2|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• izlıyorum istanbulda yaşamasam da hayırlı olsun İstanbul adına 1 yıl askerlık ıcın yasamıstım trafık cok sorun bıraz daha ıyı olur ınsallah bundan sonra araba kullanımını bıraz daha azaltsalar en azında tranvay tren metro marmaray gıbı ulasım araclarını kullanırlarsa tabıkı daha cok rahatlar cumhurıye bayramında kutlu olsun baya uzun konusma oldu da :)

1|1
    0|0
  • Laf ola beri gele. Yazılan bütünlüğün manasını göz ardı ederek yazan, sadece bir kısmından yazdıklarına bakabiliyor ise cevaplara haydi haydi ; hani derler ya ağzından çıkanı kulağın duysun demekki elinden! çıkan yazının manasını bilmemek asıl provakatiflik. tahrik; yazılan sorunun sonunda,.Vatana millete hayırlı olsun demek var provakatif vevapları engellerim haaaa demek var! Tabiki Vatana Millete hayırlı olsun olsunda duymak ya da yazılmasını istediğin cevapları beklemek nedir? Özgür beyinler saygı çerçevesinde mantıklı çözüm önerileriyle eleştirilerini tabiki getirecekler. Eğer rahatsız olunacaksa engellemek ne demek.Bu ülkenin hele hele bu şehrin ihtiyacı olan bir şeyin kısmen olması devamında dünyayı gezmiş ve de bilerek yazan birisi olarak neden boğazaa bunu yapabiliyorken çağ dışı metrobüs masalını bu halka okuyorun yerin altından ya da üstten raylı sistenmle bir bütünü oluşturmuyorsun varsın geç olsun ama ADAM GİBİ TAM olsun.İstemek hakaret değil yapılana sövmek değil geliştirilmesi gerekeni ierdelemek ve tam bağımsız kendi kendi kendine yeten dünya devleti olmayı arzu etmek suç sa evet ben yazılanlara hakaret edip provake ediyorum.

Kal sağlıcakla sana verilenlerle yetinmeyi gerçek bilen dostum.

0|1
    0|1
    • bak canim alta yazdim bunu yine yaziyorum.

Özgur cevap yazabilir herkes tabiki, bir seyi 2 sekilde anlatabilir insan.

1) duzgun kirici olmadan, kendi fikirlerini beyan edebilir (özgur cevap)

2) inneleyici, kirici ve negatif bir sekilde fikir beyan edebilir (provakatif cevap

• İzlemedim de soruna takıldım provokatif cevap yazanları engelliyorum demişsin sence bu provokatif bir davranış olmuyor mu? Hele bir de resmini koyup bunu demişsin ya :) İnsanların tepkilerinden neden korkuyorsunuz? Bırakın insanlar özgürce cevaplarını yazsınlar kimse ölmez. Doğru bir şey yapılmamış da siz biliyormuşsunuz gibi olmuş bu soru, hadi hayırlı olsun bakalım.

0|1
    1|1
    • Özgur cevap yazabilir herkes tabiki, bir seyi 2 sekilde anlatabilir insan.

1) duzgun kirici olmadan, kendi fikirlerini beyan edebilir (özgur cevap)

2) inneleyici, kirici ve negatif bir sekilde fikir beyan edebilir (provakatif cevap)

• Marmaray hayırlı olsun,

yapana teşekkür. İki tarafta

abarmasın. Bırakın millet

binip işine gitsin...Fark: ABD 2.4 km'lik Lincoln

Tuneli 1937 tamamladı. TR

1.4 km'lik yüzyılın projesi

Marmaray'ı 2013'de bitirdi

Buna da şükür Yapana

Teşekkür 25 kanaldan canlı verilmesi çok enteresan.

1|0
    0|1
  • Yapılan her güzeldir. Metrobuslerede dünya kadar elestri gelmişti ama herkeste biniyo bunu akp yaptı ben binmem demiyo. Marmarayda öyle olacak. Bu akp nin iyi yaptığı işlerden bitanesi. Tamamiyle herşeyi iyi yapiyo demek yanlış olacağı gibi bu adamların yaptığı herser kötü demekte yanlış olur...

1|0
    0|1
  • Engellesen ne fark eder?

Engellemesen ne fark eder?

Hızlı treninde açılışı kutlamalarlaydı.

Onca insan öldü sorumsuzluktan, hiç yüzleri önlerine düşmedi onlar yüzünden yitip giden canlardan.

1|2
    0|0
    • Sen engele neden takildin?

Bu arada bende izledim canli olmasada.

• 29 ekim Cumhuriyet bayramın kutlu olsun talia

1|2
    0|3
  • bu zaten devletin görevi. proje temelleri dsp döneminde atıldı.. su katılmamış tayyip piji... engelle beni

0|3
    1|1
  • izledim ve bence çok güzel olmuş Allah kaza bela vermesin. bizim mühendisler süreç boyunca susup açılışa yakın proje güvensiz dese de gerçekten çok güzel oldu ülkemiz için. Yapanlardan Allah razı olsun İstanbul'da yaşamıyorum ama cidden çok mutlu oldum

1|0
    0|2
  • bana akp icraatlarını övmeyin bana o adam hakkında haber yapmayın ülkeyi bölmeye çalışan bir adama ben adam demem sözde imtiyazla birilerine peşkeş çekitiren adamı sevmem o adama saygım yok tur sağlık bitmiş ekonomi bitmiş adalet yerini rant almış gelir adaletsizliği kol boyu tarımı tükenmiş işçisi açlık sınırdan calışam adamın oğullarının gemicikleri olan adam benim gözümde bir hiçtir aleni yazıyorum bu bukar istersen sil bein istersen gir şikayet et bana

0|2
    0|0
  • Senin son sorun kaldırılmış yahu ne güzelde uzun uzun cevap vermiştim :((

1|0
    0|2
    • yapma yaaa, nerde kanka? ben niye gormedim.

• hahahah küfürülerini yirim :DDD

• sinirlendiriyo lar beni nabim :)

• japonya başbakanına saygılar gönermişlerdi en son. AKPyi sevmem, Tayyiibi de sevmem ama en azından adamlar birşeyler yapıyor, diğerleri de ders alır inşallah. Umarım kazasız belasız ömrünü tamamlar Marmaray

1|1
    0|0
    • bak seni cok takdir ettim, dusuncen cok guzel.

Yapilanlari görebilmek buyuk kabiliyet bu devirde :)

• iyi o zaman bende sana katılıyorum :))

• Şöyle diyeyim marmaray benim umurumda değil. Cumhuriyet bayramını gene gölgelemek istedi tayyip ve saz arkadaşları, onun yerine sokakta bayramımızı kutladım, sanada tavsiye ederim. Gerçi doğru cumhuriyet umurunuzda değil ya.

0|1
    1|2
  • arkdaşlar ya bu konuyu tam bilen var mıben şişli civarında oturyorm kadıköye marmarayı kullanarak nasıl gideblrmm... herkese hayırlı uğurlu olsun

1|0
    0|0
  • Kaza yapsa sevineceklerin olduğunu görmek ne kadar üzücü.

1|0
    0|1
  • hiç binemesek te varsın olsun..hayırlı olsun..

1|1
    0|0
  • Yapan japon ,havalara giren tayip, parayı veren halk..

1|3
    0|2
  • buradadamı siyaset?

0|0
    0|2
    • Marmaray acilisi hayirli olsun demek, sence siyasete mi giriyor?

• ne zaman oldu bu?

0|0
    1|2
    • günaydin

• binmesine gelince binersin ama nankör

• papaz misin yoksa sen :D

• Güzel oldu.Sağolsun.Ulaşımı bayağı bir rahatlatacağına eminim..

1|0
    0|1
  • talia izledim hayırlı olsun milletimize 5***** beni engelleme bak :D

1|0
    0|2
  • marmaray da açılsa istanbulun trafik sorunu çözülmeyecek.. çünkü sorun farklı yerde yatıyo

0|2
    0|0
  • her zamanki şeyler işte bunlar neden bu kadar şeyapıyorsun ?

0|1
    0|2
    • her zamanki seyler mi?

• daha dunde bir yeri acıyorlardı

ondan önceki gunde

ve daha önceki gunde

haftanın 3 gunu hep acıyorlar bunlar

cıldırmıs olmalılar.

sen neden sasırdın?

• Hepimizin ellerine sağlık çok güzel yaptık

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• kız dayyipçi misin sen , vay anasını sayın seyircilerrr

2|2
    0|2
  • Valla Üsküdar da oturuyorum semtim ilk defa böyle bir kalabalık gördü :) Güzel bir proje oldu adam başarılı adam kim ne derse desin kılıf uydurmaya calısanlara aldırma.

1|1
    1|2
Yükleniyor...