29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun...

bilindiği gibi yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. arkadaşlar bu önemli günde ne gibi faaliyetlere katılıcaksınız -yapacaksınız- ?

beni sorarsanız ANITKABİR'e gidicem , ee Ankara da olupta bu güzel günden ATAMIZI ziyaret etmemek olmazdı zaten. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK iyiki var iyiki onun evlatları onun askerleriyiz. Bize ATATÜRK ü unutturmaya çalışan , ATAMIN kurduğu bu ülkeyi bölmeye çalışan tüm zihniyetlere lanet olsun . Asla başarılı olamayacaklar biz tarihini bilen tarihini Atalarını tanıyan seven çocukların her zaman onların izinde yürüyeceğiz. Bize zarar vermeye çalışan hiç kimseye pabuç bırakmayacağız. ATATÜRK geleceği gören bir liderdi ; ilkokul yıllarında arkadaşlarıyla konuşurken eğer Osmanlı İmparatorluğu yıkılırsa yeni bir ülkeyi kuran kişinin o olacağını dile getirmiştir. İyi ki böyle bir ülkeyi kurmuşsun, bize hediye etmişsin ATAM...

ve ' beni unutturmaya çalışanlar olacaktır' sözüylede ileri görüşlülüğünü tekrar ortaya koymuştur.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Atama benim içinde dua et. Onun bir sözü

Uçurum kenarında yıkık bir ülke.. Türlü düşmanlarla kanlı boğuşmalar.. Yıllarca süren savaş… Ondan sonra, içeride ve dışarıda saygı ile tanınan yeni vatan, yeni sosyete, yeni devlet ve bunları başarmak için aralıksız DEVRİM ' ler… İşte Türk genel devriminin bir kısa deyimi…

Mustafa Kemal ATATÜRK...

1|3
    0|1
    • orada olmak isteyipte olamayan herkes için dua edicem kardeşim merak etme

• sağol inşallah :D

Erkekler Ne Diyor 7

• NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!NİCE 90 YILLLARA!

1|1
    0|2
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

1|2
    0|2
  • "Yarin Cumhuriyeti ilan edicegiz efendiler"

28.10.1923 Mustafa Kemal Atatürk. :) Daha nice 90 yilar dilerim size Türk kardeslerim :)

1|2
    0|2
  • Gösterilere katıldım, gayet güzeldi, benden sana 5 yıldız! :)

1|1
    1|2
  • 6 Dakıka Sonra 29 Ekim Cumhurıyet Bayramı Tüm Türkiyenin Bayramını Kutarım . !

1|2
    0|2
  • kutlu olsun nice seneeler cumhuriyet :) kutlu olsun milletimize

1|2
    0|2
  • İşe gideceğim bir de halletmem gereken özel bir işim vardı onu da halledebilirsem halledeceğim o kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepimizin 29 ekim bayramı kutlu olsun ama yarın malesef çalıyorum ve akşama bir yaş gününü davetliyim orada bulunmayı düşünüyorum :)

0|1
    0|2
  • Oğluma Cumhuriyetin önemini ve güzelliğini anlattm bugün. Çünkü ne yazıkki yıllardr yaşadıklarna rağmen Cumhuriyetin değerini bilmeyenlr var!

1|2
    0|2
  • Ulusal bayramımız kutlu olsun :)

2|1
    1|4
  • Ne mutlu Türk'üm diyene! Cumhuriyetimizin 90. yılı kutlu olsun!

1|1
    0|2
  • Nice yıllara!

Eğer bunun düşüncesi burnunuzun direğini sızlatıyorsa ve gururdan göğsünüz kabarıyorsa, olacağını biliyorsunuz demektir. Kutlayın, kutlatın, gelecek nesiller ellerimizde büyüyor, unutmayalım.

1|2
    0|1
  • Arkadaşlar hepimizin bayramı kutlu olsun. Duyduğuma göre anıtkabirde artık atamızın mezarı olarak bilinen yere insanları almıyorlarmış ben gitmeyeli yıllar oldu var mı böyle bir şey? varsa neden acaba çok işkillendim ben :S

0|0
    0|2
    • nasıl mezarına hep alınmıyordu zaten... yai cesediin oraya ama mozole ye alıyorlar tabiki sembolik yer yani...

• 2013 bu 29 ekimde

• arkadaşımın yalan söylemekten bir çıkarı yok ama birilerinin sadece 29 ekime özel açması ya da tepkilerden çekinip de yeniden halka açması hiç şaşıracağım bir durum değil kendilerinden beklerim her şeyi!

Yükleniyor...