Ankara'ya uzaktan misafir gelen arkadaşa nasıl bir program yapmalı?

Ankara'ya misafir gelen 2 gün kalacak bir kız arkadaşıma, ( sevgilim değil ) nasıl bir program yapabilirim? Ankaralılardan değişik önerileri olanlar var mı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir yerde kahvaltı yaptıktan sonra, ulus-samanpazarından yürüyerek hamamönüne gidin.orda güzel bir konakta öğle yemeği yeyin yada kahve için.ordan kızılay a geçin.konur karanfil yüksel vs dolaşın.tunalıya gidin.kıtırda birer bira için.

2. gün araban varsa gölbaşı,beypazarı hatta elmadağa gidip keyifli zaman geçirebilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sabah hoş bir kahvaltı, kısa bir şehir turu, önemli yerlere gezi turu, akşam yemeği,yemekten sonra hoş bir canlı müzik ortamında birşeyler için...

0|0
    0|0
  • onu atakulenin tepesinde yemeğe götür..ankaraya bir yukardan baksın...kış olmasa aktivite var ama soğukda sınırlı..

0|0
    0|0
    • Evet havalar da düzelmek bilmedi.Teşekkürler.

• geçen sene bu zamanlar atakulenin tepesinde eşimi doğum günü yemeğine götürcektim, akşam tıpış tıpış gittik ve bize ordaki restoranların çoktan kapandığını söylediler

• kapanmışmı ben yaklaşık 4 sene önce yemeğe gittim orda hatta dönen bir kafeterya vardı..

• Çin çin ve yeni doğana götür, bizim turistik yerler buralar de sonra kaç yanından:D:D:D

0|0
    0|0
  • o cafe senin bu cafe benim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çukurambarda muhsin yazıcıoğlu caddesinde harika mekanlar var çok nezih ve leziz lokantalar var mekanlar çok lüks ve ferah tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • atakuleye götür terasa çıkn tabi kişi başı 10ar lira bayılacaksınız. :) ordan kuğulu parka falan gidin.gençlik parkı falan olur. AVMleri falan dolaşın.

0|1
    0|0
  • bende 1 hafta önce 2 günlüğüne gelmiştim ankaraya güzeldi cafeler takıl bol bol gez ama ben okadar edememiştim fena soğuk vardı piuuu :(

0|0
    0|0
  • Onu İzmir'e götür.. :)

0|0
    0|0
  • Hayat tarzlarınızı b,lmeden birşey söylemek çok doğru olmaz.herkes farklı şey sever çünkü.

0|0
    0|0
  • Bu gece barda gönlüm hovarda çalsın sazlar oynasın kızlar. Heyy yavrum hey :) Şaka bi yana Ankara'yı bilmiyom yoksa içtenlikle yardımcı olurdum. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...