Kapat

Orjinal dilinde yabancı film bulabileceğim bir site biliyor musunuz?

Her filmin hazır Türkçe altyazılısı olmuyor, bulamıyorum. Fakat altyazı ayrı bir şekilde oluyor genelde. Altyazı dosyasını nereden bulabileceğimi biliyorum ancak orjinal filmi de bulmam gerekiyor. Ve nerden bulabileceğimi bilmiyorum. Bir film sitesi var mı bildiğiniz? Site Türkçe olmak zorunda değil

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• En kolay yolu torrent kardeşim karışık bir yönü yok indir filmi indir altyazıyı altyazıyı filmin oldugu klasörün içine at isimleri aynı olsun sonra gir kmplayer ile izle filmini. Yardımcı olabilirim istersen.

0|0
    0|0
    • Filmi indirdikten sonra gerisini biliyorum zaten, fakat torrent sitesi bilmiyorum ve bulamıyorum ben sorun orda

• en iyi cevabı seç

• en iyi cevap secmeyecekmisin :)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• yabancı torrent siteleri hepsibde bulabilirisn

0|0
    0|0
    • torrent kullanmıyorum ama, karışık geliyor

• yok ben öyle sitelere baktım bakıyorum zaten ama her filmin altyazılısı olmuyor işte o yüzden. torrent siteleri haricinde orjinal dilde izleyebilceğim bir site yok mu? yani ne altyazı ne dublaj olacak. ordan idm yi kullanarak indirir altyazı dosyasını da indirerek izlerim. ama film sitesi yok

• yotube izleyeceğin filmin orjinal adını yaz çıkanı indir o zaman ona görede alt yazı bulursun ama tam halini zor bulursun Torrent tek seçeneğin

• Torrent kullanmayı biliyorsan torrentz.eu tavsiye ederim filmi indirmek için

0|0
    0|0
    • Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi İstanbul 27. Sulh Ceza Mahkemesi'nın 05.09.2012 tarihli 2012/636 D. İş ve / sayılı kararı ile erişime engellenmiştir yazıyor siteyi açtığımda

• internette aratıp bakabilirsin. Ağ bağlantılarıa gir sağ tıkla oradan ayarlara falan gir internet prokolü 4 yazar onun içine gir orada dns ayarlarını değiştir. 8 8 8 8 - 8 8 4 4 yap rahat girersin

• teşekkürler, şimdi hallettim ve siteye girdim. fakat indirmek için üyelik gerekiyor. indirmenin ücretsiz olduğu yazıyor fakat kredi kartı numarası istiyor?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...