Yeni nesil gençlerin yaptığı bu simgeler nedir?

zaaaaaaaaaaaaaaaa xd ya da .d ya da .k ya da .y .a nedir bunlar arkadaşlar biri açıklayabilir mi ?

0|0
1313

En İyi Kız Görüşü

• zaaa xd = ergen gülüşü

.d= ( :D ) üşenip uzun yazma yerine kısaltma gülüş

.k= hava olsun diye farklı tarzda gülüş

.y = kalp anlamında beğenme yani

umarım açıklayıcı olmuştur :D

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 13

• Hepimiz ergen dönemlerimizde ne yaygın ise onu yapmışızdır mutlaka .

Yadırgamamak gerekir .

2|2
    0|0
  • hiç düşünmedim..

0|1
    0|0
  • "sdfgsdfghsdfghdfghjk" şeklindeki tükürük saçmalı gülüş de mi ergenlere ait?! Deyiverin hele...:((888

1|1
    0|0
    • yok onu yapan klavyenin üstüne oturmuştur büyük ihtimal

• ergenlikle alakası yok bence, bunları yapan büssürü boş beyin var sanalda, aklınca sevimli sempatik göstermeye calısıyolar kendilerini itici olduklarını düsünmüyolar, çünkü konusma yazma becerileri yok, yahu her satırda insan şekilleri yaparmı çok aptalca, milleti birbirine ana avrat küfür ediyo aşşalıyo, sonunada yine gülücük koyuyo, gidişat çoktan almış başını gitti.

0|1
    0|0
  • bu simgeleri(!) ezberleyip uygulamada gösterdikleri çabayı matematikteki x,y,z gibi simgeleri anlamak ve uygulamak icin kullansalardı eminim matematik bilmeyen cok az kişi kalırdı :)

0|1
    0|0
  • Yeni nesil derken 10 yıldır dolaşıyor bunlar bunları çıkaranlardan yeni nesil çıktı onlardan daha yaratıcı şeyler bekliyoruz şahsen bizzat kendim

0|0
    0|0
  • onları çıkartanı bi bulabilsem :)

0|1
    0|0
  • Beyinleri anti frezee girmiş amip topluluğu :D

0|1
    0|0
  • Yapıyor işte genç arkadaşlar. Zamane gençleri.

0|1
    0|0
  • harbi neymiş bunlar..

0|1
    0|0
  • Bunlar 10 sene oldu var.

0|0
    0|0
  • Sallandırıcan ikitanesini kızılayın göbeğinde bakbakalım bi daha yaparlarmı ? adam gibi yazmayı hatmettilerde g..tlerinden alfabe uyduruyorlar

0|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum ama asıl merak ettigim sen 18 yaşında olarak hangi nesil sayılıyorsun gurban?

0|0
    0|0
Yükleniyor...