Seven erkek kız geri çekilsede pes etmez dimi?

Henüz adı konulmamış bir ilişkimiz var.Duygularımızı biliyoruz.Ancak ben yinede geri adım atıyorum yüz yüze glince adını koycaz fakat duygularımı saklamaya çalışıyorum ..

Bana gün içinde şiir yolluyor güzel diyip geçiyorum ..Belli etim kıskandığımı veya ilgilendimde yeri geldi ..Ama çokda ipleri eline vermek istemiyorum..

Seven erkek kız geri çekilsede pes etmez dimi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çekilirim uğraşamam ama her erkek çekilcek demek değildir tabi

0|0
    0|1
    • ama ben çok belli ettim.mesala ara der ararım ya da arada ben ararm veyahut başı ağrır vs hep ilgilenirim.kıskandığımı dahil belli ettim ama daha da üzerine düşmek istemiyorm

• Benim istediğimi bildiği halde kendini geri çekiyorsa ben niye koşcamki peşinden daha ne yapabilirim yani

• aradım şimdi açtı direk ..snra dedm dakıkam yktu ama arayaym dedm oda mtlu oldm ıyı yptn cıddn dedı snra npıyrsn dedm tens oynadm dedı dedm kapayaym oyna yk btı dedı bnde ıyı bakalm dedım knturun btck benim yzumden ıcerı grme dedı bnde kapataym eevet dedm napcaksn dedı dedım bende belkı ders çalışırım bilmiyorm dedm kapadık snra .. daha ne yapm k

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkeğin yaşına ve karakterine bağlı olarak değişir. Kimsi "seninle mi uğraşıcam" der alternatifleri değerlendirir. Kimisi dediğin gibi pes etmez, gençtir, peşinden koşar. Kimisi artık yaşını başını almıştır, anlaştığı insan ister, huzur ister, kimsenin peşinden koşmakla uğraşmaz.

0|0
    0|0
  • kızların bunu yapıp bana göre hata yapıyor . Aklıma direk zorla güzellik olmaz gelir duygularını bence söyle pişman olmadan .

0|0
    0|0
  • belli biryere kadar evet.ancak at gibi koşa koşa kaçıyorsa dıgıdık dıgıdık onu ben değil jet yakalasın napayım? :D

0|0
    0|0
  • belli olmaz , gururu kırılır, edebilir de

0|1
    0|0
  • şahsen pes etmem

0|1
    0|0
  • Gizliden çık istersen özldn uzun bir yazı yazaym ipleri ne ona verirsen ne de onu kybdrsin.

0|0
    0|0
  • Bence seviyorsan ve onun seni sevdiğine inanıyorsan kaybetme derim

0|0
    0|0
    • aradım şimdi açtı direk ..snra dedm dakıkam yktu ama arayaym dedm oda mtlu oldm ıyı yptn cıddn dedı snra npıyrsn dedm tens oynadm dedı dedm kapayaym oyna yk btı dedı bnde ıyı bakalm dedım knturun btck benim yzumden ıcerı grme dedı bnde kapataym eevet dedm napcaksn dedı dedım bende belkı ders çalışırım bilmiyorm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...