Rol icabı nasıl ağlayabilirim?

Bir tiyatro oyununda oynayacagim ve rolum icin aglamam lazim fakat yapamiyorum. Ne yapabilirim?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini unutup kişiliğe bürünmen lazım gerçekten o kişiyi ve olayı yaşaman lazım.

Motivasyon.

Eğer bunu yapamıyorsan gerçekten, Oyunculuğu bırakman lazım.

0|0
    0|0
    • Sorun surda zaten benim kisiligim geregi her istedigimde aglayamiyorum yani ne kadar konsantre olsamda olmuyor yalnizca kitap okurken en ufak seyde aglarim normalde yapamiyorum cok istesemde cenazelerdede pek aglayamam zaten

• Senin kişiliğinden bahsetmiyorum, oynayacağın kişiliğe bürünmen lazım, o kişi olman lazım.

Erkekler Ne Diyor 13

• Yapmacık olarak gülebiliyorsan ağlamayı da bilirsin...Nasıl diyeyim...

Sen gülmek istersen bişey hatırla gül...

En kötü olarak ağlayarak geçirdiğin gün oldusa veya birisini kaybettiğini düşünerek alıştırma yapabilirsin...

Japonyada ağlama rekoru kırmaya çalıştılar yani gözyaşı en çok akıtan kim ise o kazanacak diye yarış bile var.. :)

0|0
    0|0
  • kücük emrahı düşün :D

0|0
    0|0
  • Burun kemiğinin üst kısmını sızlattığın zaman ağlıyorsn ben yapabiliyorum bazen ama zor biraz çalışmak gerekiyo.

0|0
    0|0
  • Gerçek kesittekilerde rol yapamiyordu hepsini severek takip etiik. 3libden geleni yap ziril ziril aglamana gerek yok ellaham

0|0
    0|0
  • Sogan :D sogan kes.

0|0
    0|0
  • bi iğne bul (paslı olmasın) al ve gizlice sertçe kalçana batır ister istemez gözünden yaş gelir ordan yardır hüngür hüngür ağlarsın :D

0|0
    0|0
  • oyundan önce 3 posta dayak ye.aklına geldikçe ağrıyan yerlerin ağlarsın.

0|0
    0|0
  • Hocana ya da oyununun yönetmenine sor.Onun bir damlası var ya onu kullan ya da çok kötü bir olayını aklına getir.Kendini zorlama çok yapmacık olmaz.Bende oyunculuk okuyorum.

0|0
    0|0
  • link sen de işler mi bilmiyorum ama

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • annenin babanın öldüğün düşün

cayırt

0|0
    1|0
  • Bu işlere Bülent Arınç bakıyor canım ona sor :D