Gusül abdest ti sorum arkadaslr ?

Adetınız oldugunda kıl almak günah gusül abdesti olurkende bedenın oranın temız olması gerekıyor nasıl olacak anlamadım gusül aldım ama kıl vardı kabul olur mu ? Bide nıyetı unuttum ama abdest tımı aldım kabul olur mu ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Niyet etmediğin sonradan aklına geldiyse kabul olmaz tekrar alman gerekir. Kıl konusunda da kuru yer kalmayacak şekilde temizlemen gerek misal sakalı fazla olan erkeklerde de aralarını iyice temizlemeleri ve kuru yer bırakmamaları gerektiği gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kültür kategorisine kıllarını sokmayı nasıl başardın bilmiyorum :D

0|0
    0|0
    • Gusül abbesttını sordum kategorı yetersız nere ye sokayım !

• allah kılsız seviyor kılları alın

cayırt

0|1
    2|1
    • Sen ne dıyon be

• Sen cevap mı verdıgnı sanıyorsun daha beynın bile gelişmemiş senn

• niyetsiz kabul olmuyor diye biliyorum... ayrıca temizlikten kastı bulunan kıllar değil o bölgede kuru yer kalmıcak şekilde temizlenmesi...

0|0
    0|0
  • Kilini al adetli ol olma farketmez..sonra adetin bittimi al guslunu tamamdir

0|0
    0|0
  • buğday tanesinden büyük olmuyacak kıl niyet almadıysan kabul olmaz

0|0
    0|0
  • temiz olmaktan maksat, kılların arasına kuru yer kalmayacak sekilde olmasın. ve de niyet cok önemli

0|0
    0|0
  • Olur niye olmasın Vücüdunda su deymeğen yer kalmasın yeter ordaki kıllar su geçirmeyecek kadar fazlaysa kes.

0|0
    0|0
    • Daha küçük cımbız alacak kadar degıl

• o kadar abartma su değmeyen yer kalmasını engelleyecek kıl olmasın yeter.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne alakası var Kim uydurur bunları. Kıllı olsanda alabilirsin. Kıllı bir şekilde duşunu alırsan biterse abdest alabilirsin

0|1
    0|0
  • Adet döneminden önce temizlen,çok aşırı değilse günah da değildir.Niyet etmeyi unutman abdestinin kabul olmayacağı anlamına gelmez

1|0
    0|0
    • Nıyet önemli dıyorlar

• Teşekkürler alacağım etme di sabaha kadar beklesem gun h olurmu

• Sanmıyorum olacağını sana bu vesveseyi veren zaten şeytan için rahat olsun.

• Niyet etmemişsen kabul olmaz. Tüylerinde çok uzun olmaması gerek.

1|0
    0|0
Yükleniyor...