Kitap yazmak ne kadar zor olabilir ?

Hiç kitap yazmayı düşündünüz mü ? Veya aranızda yazan oldu mu ? Çok zor bir iş mi

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• 3 yıl oldu hala bitiremedim :D

1|0
    0|0
  • hiç uğraşma bence çok okumalısın yazmak için çok

0|0
    0|0
  • Yazdım. Zannedildiği kadar kolay değil. En kolayı şu olur. Denemeler yazarsın aklına gelen her konuda olur sana bir kitap. Montaigne yapmış bunu :)

Düzgün birşey yazmak için detaylı araştırma yapman lazım. Hatta sırf kitap yazmak için yeni biryere gidip kültürünü,yaşayışını öğrenmen gerekir.

Aslında telif talebi olmayacağını bilsem bestseller bir kitap var şuan belleğimde. :)

Sen ne üzerine yaznayı düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • Bazı hazırlıklarım var ama daha bir bütün haline getirmedim sen ne üzerine yazmayı düşünüyordun ki

0|0
    0|0
    • Bi insanın hayatını anlatmak veya yaşanmış bir olayı anlatmak

• Hazır da bir şey yok yani, Ben hayat hikayemi yazıcam kitaba konu filmlere senaryo o derece yani basımıza gelmeyen pişmiş tavugun basına geldi pff

• Kitap yazmak bana göre değil

0|0
    0|0
  • Aslında denemelerim var. Yazsam okuturum. Ama ciddi zor iş.

0|0
    0|0
  • şaka mı yapıyorsun; şaka mısın? Eğitim sürecini tamamlamadın mı yoksa? Böyle soru mu olur ya:) Yemek mi bu?

0|0
    0|0
  • Kişilik meselesi. Çabuk sıkılan biriysen yapamazsın.

Şahsen ben anca hikaye kitabı yazarım , sıkılırım :)

0|0
    0|0
  • baskı-dizgi-yayın fazlasıyla zor oluyor. Bir de satamayıp elinde patlayınca iyice insan üzülüyor hiç girme derim...

0|0
    0|0
  • Kitap yazmak için birşeyler yaşaman gerek yaşadıklarını dile dökmekte çok zordur ve bunu dökenler zaten farklı kişilerdir. Dökemeyenlerde dökenlerin yazdıklarını okur.

0|0
    0|0
  • insanın içinde olması lazım ilham ben yazdım 6 sayfa güzel sözlerdi onlar ama sonra sildim okuttum herkeze herkezde devam et dedi sonra yapmadım

0|0
    0|0
  • pek kolay olmasa gerek

0|0
    0|0
  • yazmayı seviyorum ama bırakıyorum hemen ya çünkü yaz yaz kolum ağırıyor ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• planlı ve program gerekir ve yazmış olanlarla uzun süre bir diyolog bilgi aktarımı gibi düşüncem ve sabır gerekir

0|0
    0|0
  • Basım açısından falan zahmetli bir iş bayağı bir zaman harcamak gerekiyor.. Sanırım daha yeni yeni ilgilenmeye başlamışsın.. Ben bir ara internet üzerinden yazıyordum bıraktım ama yaknda yine başlayacağım:)

0|0
    0|0
  • cok dusundumde kım okuycak onu ya şimdi :)

0|0
    0|0
  • ben çok düşündüm.hatta baya basladım 2-3 yıl parça parça yazdım sonra ilham gitti.her şeyi aklımda yasayıp bitirdim kaleme dökemedim malesef

0|0
    0|0
  • günlük yazamayı bile sadece hayal ederken kitap yazamayı düşünemedim

ama isterdim yazmak

0|0
    0|0
  • Çok kolay , çok .

Senin gibi ergen bile yazmayı düşünüyorsa , bir aksilik var demektir .

0|0
    1|0
  • evet ben yazıyorum bilim kurgu gerilim türlerinde cümle kurmak akışını getirmek biraz zorluyor evet ama inanılmaz bir hayal gücü gerekiyor inanmak gerekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...