Kızlar , şiir yazan erkekler hakkında görüş alabilir miyim acaba ?

Seviyorum yazmayı ... öyle kamyon arkası yazıları gibi yazmıyorum tabi. duygu patlamaları yaşadığım zaman yazıyorum işte bir şeyler. çekici midir , itici midir , nedir görüşünüz ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kızın şiirden anlayıp anlamamasıyla ilgilidir bu. anlamayan beğenmez de itici de gelir şirden anlayan sana tapar

0|1
    0|0
    • şiir sevmeyene itici gelir diyosun yani ?

• evet haklısın normal anlayacak ruhu allah vermediyse o napsın değil mi :DDD

• ahah tamam sen baya baya kızıyosun onlara =) korkuyorum az sonra hakaret edeceksn diye =)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece benim yazıyorsa çekicidir :)

0|1
    0|0
    • dünya barışı için yazacak halim yok ya =) tabi ki özel bir insan için yazıyorum =)

• şiir okumayı severim ama şiir yazmak için bambaşka bir yüreğe sahip olmak gerek bence,niye itici olsun ki

0|1
    0|0
  • bana içine kapanık birini canlandırıyor genelde nedense..

0|1
    0|0
    • haksız da sayılmazsın. benim için öyle en azından ;) de bu sana benimle ilgili ne düşündürüyor yani bunun dışında ?

• ozman içinde bir duygu patlaması vaar.:) valla bana hep kibar gelmiştir genelde duygusal oldukları için bu tip erkekler özel bir nedeni yok yani bence sende öylesin konuşmandan sezdiğim kadarıyla..

• var var duygusallık var , saklamıyorum =) en zından sanal alemde , normalde saklarım =) anladım sen genel bir görüş sundun tamam =) güzel teşhislerin var , tuttum ben seni tamam =)

Erkekler Ne Diyor 1

• çok romantık ve sevecen olduğunu anlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...