Uzaktan gördüğüm bir kızı beğendiysem onu nasıl etkileyebilir ve nasıl arkadaş olurum?

Uzaktan gördüğüm bir kızı beğendiysem onu nasıl etkileyebilir ve nasıl arkadaş olurum?

Geçenlerde parkta sabah koşusu yapıyodum, yanımdan bir kız geçti.

Böyle bakakaldım, bir daki sefere nasıl etkileyebilirim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Onun arkadaşlarıyla arkadaş olmayı dene ve seni onla tanıtırsın arkadaşına sole ve sonra iş sana kalıyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• etrafında dikkat çekmelisin yani seni görmesini sağlamalısın ilgilendiği şeylerde bulun etkilenir :) sonra arkadaşça yaklaş sonrasına bakarsınız :D

0|0
    0|0
    • işte nasıl dikkat cekicem nası ilgi çekicem yardım plezz :DD

• keske tekrar görsem o kızı bu arada sorun varsa cevaplayım

• bunu yap sen bide hah takip et bi kere nerdeymis hokulu nerde falan bi ögrenmelisin capito dimi? :D yahh sorum yok da simdi olur benim sorularim :D senin varsa sor tabi yardimci olurum ama bak bana gelismeleri yaz bide takip et nerdeymis ögren :) hangi otobüsü alio nereye gidio hepsini takip et :D

• kız koşarken müzik dinliyor mu, dinliyosa süper bi fikrim var bir filmde görmüştüm

0|0
    0|0
    • hayır müzik dinlemiyo elinde telefon onunu görmüo nasıl olcak şimdi

• fikrin nedir

• müzik dinleseydi sen aypotunu götürceksin kulaklıkmı bozuk aypotmu anlayamıyorum kulaklıklığını bi deneyebilirmiyim diyeksin ordan muhabbet başlıcak bi kahve ısmarlarsın falan

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...