Femenler hakkinda ne düsünüyorsunuz?

Sizce cinselligi sergileyip, kadinlarin hakkini koruma mantiken uyusuyor mu?

Güncellemeler:
Yeni soru,

Bi ise yaradgni yazan arkadaslar ban? lütfen femenlerin kadinlar icin kurdugu bitane kadinevi gösterebilirmi?

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hem kadın vücudunun metalaştırılmasına, kadının erkek egemen dünyadaki cinsel obje imajına karşı çıkacaksın, hem de; eylemlerinde provakatif araç olarak kadın vücudunu kullanacaksın. Eğer ironi yoluyla buna dikkat çekmek istiyorsalar bile, yine çok gülünç...

Femen in kesinlikle feminizm ile ilgili ideolojisi olan bir grup değil, siyasi bağlantıları olan ve birileri tarafından finanse edilen bir örgüt olduğuna inanıyorum...

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çıplaklığın ilgi göreceğini düşünüp vermek istedikleri mesajın daha çok alıcı edineceğini düşünüyorlar. Ama yanılıyorlar. Bu çıplak protestolarda kimse "mesaj" ile ilgilenmiyor, bedenlerle ilgileniyor. Mesaj verme yöntemi berbat.

Hem yöntem berbat hem de mesajlar berbat. Verilen mesajlar yüzeysel. İnsanların ufkunu açacak, topluma iyi ayna tutacak türden değil. Kadınların içi boş feminist söylemlerle asla kurtulamayacağını tarih gösteriyor zaten.

Feminizm ve türevleri, bütün ezilen emekçileri erkek-kadın düzleminde ayrıştırıp, ezilmeyi seksist bir bakış açısı ile ele alır. Aslında "kadın sorunu" diye bir şey yoktur, "kadın" derken emekçi kadın ile sosyetik kadının aynı sorunları yoktur çünkü. Bu bahaneyle eklemek istedim

1|0
    0|0
  • kızma arkadaşım ama onlar sadece biyerlerini göstermek için bahane arıyorlar düşünsene bir bayana tecavüz olayını protesto edecekler e çıplak bir şekilde yürüyorlar bu sencede tezat bir durum değilmi.kadın kutsaldır kadın anadır yardır.bilemiyorum ama.ha görmek isterdim karşıma çıksınlar onlarla bir resim çektirmek için sıraya geçebilirim düşünsene sizinle aynı karede iki tane ayyy kızmayın yaaaaa

1|0
    0|0
    • bu çok başarılı diyen arkadaşlar acaba sevdiği bir bayanı orda görseler yine aynı şeyi söyleyebilirlermi acaba?

• 0|0
    0|0
  • Ben femen gösterilerinde kızlara değil onları durdurmaya çalışanlara odaklanıyorum... maalesef dünyanın her yerinde erkek, erkekmiş...

0|0
    1|0
  • Yoz Türk erkekleri gibi düşünüyorsun. Taşıdıkları mesajları en çok bakılan noktaya yazıyorlar. Bu sayede hedeflerine ulaşıyorlar.

0|1
    1|0
  • çıplak dolaşarak kadın özgürlüğünü simgeliyorlar bence gayet mantıklı ama türkiyede iş yapmaz 2 eylemde taciz edilmedik femen üyesi kalmaz malesef burası türkiye

0|0
    1|0
  • şov sadece başka bişey değil..bu sayede servet elde ediyolar işte..

0|0
    0|1
  • bence soyunma eylemini dikkaç çekmesi açısından toplumda daha bir etki yaratması açısında n tercih ediyorlar.. mantıken belki kültürümüze ters gelebilir ama bir tercih..

0|0
    0|0
  • amaç dikkat çekmek değil mi zaten ?! mantıken de uyuşur, gayet de başarılılar.

0|0
    1|0
  • bizim ülkemizde de bol bol görmek isterim.

0|0
    1|1
  • bir onlar eksikti onlarda geldi tam oldu

0|0
    0|0
  • Bence uyuşmuyor.Ayrıca biz de Femen tek işe yarar, soyunan kızlar diziye başlar, Ayşe Armanla röportaj yaparlar, Pazar eklerine resimleri basılır... :))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Çıplak şov yapan azgın kadınlar sadece gündeme geliyolar yaptıkları başka bişey yok .

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum valla =) neymiş ki o ?

0|0
    0|0
  • çok başarılı

1|0
    0|0
  • onlar su kafalı :)

0|0
    0|0
  • Femenler candır..demeyı cok ısterdım ama itici buluyorum bu tıp eylemlerı..

0|0
    0|0
  • meme gormekten kusacaz lan

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmek için öyle yapıyorlar ve gayet başarılılar..

Eksik olmasınlar <3 :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bnce mantikli degil, bir erkegi boxer li halde billboardlarda cok sık gorebilir misin hayir ama kadinlarin her halini gorebilirsin insanlar zaten bu kadar mal haline getirmisken onlarin o insanlardan bir farki yok bnim gozumde. Kendi kendilerini kabul gormemisler ki soyunarak hangi kadinin hangi hakkini koruyabilirler... sadece sacmalik.

2|0
    0|0
  • bedenlerini sergiliyorlar , saçma sapan eylemleri bir de

1|0
    0|0
  • kadinlari fizikleryle sergilemekten baska bisey değil kadini bir obje gibi kullaniyorlar sikiysa giyinikken bu kadar dikjat cekici birsey bul bu daha evladir.

1|0
    0|0
  • bence memeleri seçiyorlar.

fuck for forest tercihimdir.

:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...