Atatürk'e neden karşı çıkarlar? Son 2 yıldır bunun neden bu kadar çok çabası var medyada?

Arkadaşlar dikkat ediyorum Atatürk'e çok karşı çıkanlar var yargılanmasından kalkıpta heykellerinin yıkılmasına kadar bu kişiler emperyalizmle kolkola olduğunu söylyüyorlar antiemperyalist değildir diyorlar sizce bir insan Atatürk'e neden karşı çıkar ?

Güncellemeler:
İnşallah bu saldırı son bulur kardeşlerim onlara bir şiir ile cevap verelim;

esir iken mümkün müdür ibadet,

yatıp kalkıp atatürk'e dua et,

senin gibi dürzülerin yüzünden,

dininden de soğuyacak bu millet,

işgaldeki hali sakın unutma,

atatürk'e dil uzatma sebepsiz,

sen anandan yine çıkardın amma,

baban kimdi bilemezdin şerefsiz...

Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• josip tito, stalin, hitler, mussolini, rıza pehlevi, mao zedong... bu liderler onun döneminden birkaçı sadece... hepsi de anti- emperyalistti ve vatanseverdi... onlar tarihe öyle veya böyle hakettikleri biçimde geçtiler... m kemalde bunlar gibi HAK ETTİĞİ biçimde geçecek normalde ama, onun itibarı 5816 sayılı kanunun içinde saklanıyor... gerçeklerin korunmaya ihtiyacı olmadığını düşünürsek... saklanması ve korunması da manidar gelir... ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Atatürk'ün tartışılmaz olması konusuna bende karşıyım hatalarıda vardı elbet ama Atatürk'e neye dayanarak emperyalist diyebiliyorlar onuda söyler misin?

0|2
    0|0
    • ingilizlerle iş birliği içindeydi onları öven yazılarını ve sözlerini söylüyorlar sonra inönü hükümetiyle natoya üyeliği açıklıyorlar

• Peki bu insanlar emperyalizmin ne demek olduğunu biliyor mu?

Yani bu söylediklerin emperyalizmin yanından geçen şeyler değil aksine Atatürk emperyalizm karşıtı bir liderdi.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu ülke'de ya Atatürk'ü kullanıp, ya da Atatürk karşıtı olup bir yerlere gelirsin.

0|3
    0|0
  • kimin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez sizler atatürkü seviyorsunuz atatürke laf atılmasını kaldıramıyorsunuz allahçılar dine laf atılmasını kaldıramıyorlar işte bu yüzden atatürküde sevmiyorum dini de ha bide atatürkle allahı bir arada kıyaslıyosunuz yani sizlere göre bir insan ya atatürkçüdür ya da dinci birisi öleli neredeyse 100 yıl olmuş birisinin var olup olmadığı belli değil ama ikisini savunmak adına nerdeyse birbirinizi öldüreceksiniz

0|0
    1|1
    • Atatürkü Allahla kim kyasladı haşaaa birader ilk defa böyle bir şey duydumm

• senin için demiyorum genelleme yapıyorum insanlar sürekli atatürk din kavgası yapıyor birbirlerini çekememezlik var

• Allah ile kıyaslamadı ama öyle bir şey yokk

Yükleniyor...