Belgesel izlerken :(

Belgesel izlerken aslanlar file daldılar çok üzüldüm. Sizede böyle oluyor mu ? :(

Güncellemeler:
Et yiyorum ama en azından nasıl kesildigini görmüyorum.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Allah doğayı böyle yaratmasaydı, ne sen olurdun ne de ben... Ölür giderdik hayvanlar musallat olurdu... Yok olurduk...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hayatın ve doğanın kanunu bu buna yapacak bişey yok

1|0
    0|0
  • Olmaz mı 2 saat önce National Geographic'te izlediğim kuşu Yaban Tv'de dakikasına vurdular ^^

1|1
    0|0
  • ıyyyy,yok da aslanların başka bir aslanı "çete"kavgasında canlı canlı parçalandığını gördüm:S..yavaş yavaş yediklerini bile gördüm.İlginç olanı 4-5 parçaya ayırıp farklı yerlere dağıttıklarını ve bu parçaları da diğer hayvanlar yiyor.Yani hiçbir şey ziyan olmuyor,döngü işte,doğa böyle kendini yürütüyor diyeyim başka kelime bulamadım...Evet üzücü ama napacaksın işte...hayat bu.

1|0
    0|0
  • O daha kötü ne yediğin belli değil.

1|0
    0|0
  • Hiç olmuyo sen tavuğu ineği yerken iyi aslanlar bir fil yemiş çokmu :D

1|0
    0|0
  • benım annemde öyle kadın bir üzülüyor bır üzülüyor görmen lazım akıllara zarar hele dızı izlerken göreceksın :))

1|0
    0|0
  • az önce 3 aslan bır zurefaya daldı ölduresıye sonrada yedıler hayır zurefanın onlara bısey yaptıgıda yoktu halbukı serefsız bunlar

1|0
    0|0
  • yediğin etler babanın tarlasındamı yetişiyor cübbel vol 1 =)

1|0
    0|0
  • ))))))))))) ağlamışsındır sen vahşi doğa belgeselinde biz cips yiyerek izliorus ))))))))

1|0
    0|0
    • Yok ağlamadım da üzüldüm ya :)

• hmm acıkırsan fili bile yersin o zaaman nerde kaldı duygular ))

• :DD

• koptum gülmekten ya kıyamam sana :) ben her tavuk yedigimde aynı şey geliyo aklıma :))

1|0
    0|0
    • Hele su tavuklari kovaliyorlar ya yakalamak icin, piskevit reklamiydi sanirim... Ne kadar acikili :)

• walla civcivleri boyayıp pazarda satıyolar aga :) yani aslanların file dalmasından daha büyük sorunlarımız var :)) bizim mahallede hiç fil görmedim ben :) daha yakın sorunlarla ilgilensek dimi :)

• Kasaba gidip 1 kilo et alırken iyi, ya da bayramda koyunu kesince #sikintiyok

1|0
    0|0
  • bir kobra yılanı 4 tane aslan yavrusunu öldürmüştü o günden sonra belgesel izlemeyi bıraktım

0|0
    1|0
  • ya ben sevisme sahnesi gorunce kotu oluyorum, seyim kalkiyor hemen ustune ceket meket ne varsa yakinda :D

1|0
    0|0
  • aynen ya :(

1|0
    0|0
  • sende bir ceylansın =)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır bence çok güzel mükemmeller

1|0
    0|1
  • bi ben yasiyorm bu duyguyu saniyordm :(

1|0
    0|0
  • oluyor

1|0
    0|0
  • İlk izlemeye başladığım da oldu.Şimdi çok normal.

1|0
    0|0
Yükleniyor...