Staj defteri ne işe yarar ?

staj görüyorum , staj defterimız olacakmış ama içeriği amacı tam olarak nedir ?Notu ondan mi alacağız ?

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• stajda yaptıklarını yazacaksın ve orta sayfalarda devamsızlık raporu var her gün patronuna onu kaşe ve imzalatacaksın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• okulu inandırman için

0|0
    0|0
  • üniversiteni bilmiyorum ama bizim ünide ytü de staj defteri çok kapsamlıdır.

link

burada örnekleri var mesela

0|0
    0|0
  • her gün yaptıgın işleri dolduruyosun daha sonra hem çalıştıgın yer hemde okul sana puan veriyor geçmeni saglıyor anlıcagın stajın o defterin ellerinde :D

0|0
    0|0
  • stajda o gün içinde yaptıklarını yazarsın, bende 4 tane vardı 1 gece de doldurmuştum, Stajım 100 dü 99 oldu öyle yani, ATT'yim bu arada :P

0|0
    0|0
    • Bende attyim. Stajin ilk gununu bile yazicazmi sonucta sadece izlicez

• hastane de isen im enjeksiyon gözlemi yapıldı damar yolu açıldı felan de şu an paramediğim aynı dert devam ediyor :)

• gözlemlerini ve yaptıklarını yazacaksın.tez şeklinde veya rapor olarak yazılabilir.seni o dersten o geçircek

0|0
    0|0
  • yaptığın işleri uzun uzun yazıyorsun amacı da stajı naylon yapıp yapmadığı ölçmeleri için ellerin veri oluyor o kadar

0|0
    0|0
  • iş yerinde yaptığın işler aylık devamsızlık çizelgesi işyerinin verdiği not falan filan bunun yanında staj dosyası da istenir, staj defterini yazmaya başladıktan sonra o sayfaları staj dosyasına koyup okul sonunda okula veriyorsun

0|0
    0|0
  • öğrencinin sırtında kamburdur.

0|0
    0|0
  • Soba da yak

0|0
    0|0
  • notu oradan alacaksınız isterlerse senı bırakabılırler

0|0
    0|0
  • sevgili stajım bugün stajda bunları bunları yaptım diye yazabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Günlük gibi bir şey.

Şaka maka o defteri bile ben doldurmadım.

O denli öğrencilikten soyutlanmış biriydim.

Ah, ah...

0|0
    0|0
  • Neyse ki stajım böyle saçma sapan eski yöntemlere dayalı olmayacak ben de bilmek mecburiyetinde kalmayacağım...

0|0
    0|0
  • ispat için sadece sonra arşive oradan da çöpe

0|0
    0|0
  • gunluk yaptığın işlerı,ögrendıklerını yazıcaksın.hergunun sayfası ayrı olur zaten.staj sonrasında kontrol edıcek olan eğıtmen kımse o ınceler ve not verır.satj dıye sankı ek bır ders varmış gıbı adıda gecer

0|0
    0|0
  • İçeriği; orada yaptıkların. Genelde uydurmasyon hazırlanır, zaten stajların cogu da naylon stajdır. :)

Staj sınavınız varsa oradan soru sorarlar sana stajın bittiginde.

0|0
    0|0
  • Hiçbir işe yaramaz.

Staj yapan öğrencinin günü gününe tutmadığı, son gün teslim etmek için karaladığı angarya iştir.

Notun bir kısmını oradan alırsın diğer kısmı da işletmenin verdiği nottur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...