Luna parkta gondola binen varmı

aslında hiç birşeyden korkmam sanıyordum kendimi çok tırstım ya bidaha tövbe ama çok eğlenenlerde var.

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben 2 kere bindim birinde sadece ben vardım gondolda geceydi annemle babamla dolaşıyorduk ben çok ısrar edince lunaparka gitmiştik gece gece ne aranıyorsam :D Bindim tek başıma ortaya oturdum biraz sonra adam durdurdu sen insene artık dedi o kadar laf söyledim ki adama neler neler çıktı ağzımdan sinirlenip durdurmuştu :D İkincisinde çok kalabalıktı kuzenlerimin ısrarlarıyla bindim uca oturduk bir de o günde çok küfürler etmiştim normalde etmem hiç ama gondola binince bir şeyler oluyor bana :D inene kadar yaşadıklarım kötü bir hatıra zor attım kendimi gondoldan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çok korkarım ama binerim bide gondoldayken çalan şarkı sevdiğin bir şarkıysa olay bitmiştir :D ayrıca ranger diye birşey var aman Allah ım o ne öyle 15 saniye yere dik bir şekilde ters kalmıstık çok guvenliydi ama orda korktugum ve eglendıgım kadar hiç bir yerede eğlenmedim çok korkarım ama bınmeyede bayılırım :D

0|0
    0|0
  • Gondolun en ucuna binip, ayakta hava atmaya çalışıp, düşeceğini hissedip yanındakinin kolunun altına sokulan kıreyzigörl ben idim.

Zamanla ne gondollar eski tadı verdi.

Ne de ben o çılgın kız olabildim.

Go Kart seviyorum ayrıca ben.

0|0
    0|0
  • En son 15 sene önce binmisimdir :)

0|0
    0|0
  • Hiç korkacak bir şey yok neden korktun ki :)

0|1
    0|0
  • Ben iki.kez bimdm öluyorum sandim.sahada binmem :)

0|0
    0|0
  • Gondol hafif kalır ya :D

Robocop ,Roket ,360 hepsı var bende ama tehlıkelıler arkadaslarla oyle bınerım ıste :D

0|0
    0|0
  • Çok bindim, gondolun altı görünmeye başlayınca süper oluyor

0|0
    0|0
    • bravo valla nasıl dayandınız ya erkeğim ama çığlık attım

• Onu izlemek daha eğlenceli zaten. Kardeşim ciyak ciyak bağırıp kalp krizi geçiriyorum diye durdurmuştu gondolu

• ben gözlerimi bile açamamıştım korkudan ama erkekler nasıl eğlenmişlerdi:))

0|0
    0|0
  • çok kezz .

0|0
    0|0
  • Bir kere bindim 10 yaşlarımdayken. Ön tarafta amcam oturuyordu, üstüne kusmuştum. Bir daha da binmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir defa bindim sonra yemin ettim birdaha binmem diye

1|0
    0|0
  • En uca binicen o zaman zevki çıkıyo

0|0
    0|0
  • RANGER'A BİN O DAHA EĞLENCELİ EN TEPEYE GELDİĞİNDE KALBİN DURUR GİBİ OLUYO AMA ÇOK EĞLENCELİ :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...