Farklı Olmak İyi midir ?.....

Farklı olmayı mı yoksa ortama uyum sağlamayı mı tercih edersiniz.Arkadaş çevrem genelde farklı biri olduğumu söyler sizce iyi bişey mi ? bide değişik diyenler oluyor hakaret eder gibi :D

Güncellemeler:
güncelleme şart oldu.ilgi çekmek için değil farkında olmadan karakter olarak farklı olmaktan bahsediyorum.kasıtlı bir şekilde olmaya çalışmak değil.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• farklı olmak için kendini rezil etmiyorsa insan

yada muhalefet olacağım diye aşırı çaba harcamıyorsa

farklılığı rahatsız edici şekilde değilse

sorun yoktur

duruma göre uyumlu olmak da lazım...

0|0
    0|0
    • ya farkında değilse

• yakın arkadaşlarının ailesinin tepkilerine bakarak anlayabilir

hal ve davranışlarının karşıda nasıl bir etkiye sebep olduğunu fark eder insan

Kızlar Ne Diyor 5

• farklı insanları severim ama fark derken iyi anlamda .. abuk subuk harekeltler yaparak farklı oluyorsa uzak dururum :D

0|0
    0|0
  • Bana da söylüyorlar ama umurumda değil, dedikodu yapmıyorum apır sapır davranmıyorum, gariplik değişiklik buysa can kurban

0|0
    0|0
  • yerine göre diyelim farkımı insanlar tanıdıkça anlar uyum insnalara sağlarım kolayca

0|0
    0|0
  • Doğrulara göre yaşamayı tercih ederim. Uyum ya da farklılık önemli değil.

0|0
    0|0
  • Bana daha cazip geliyor farklılık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kavram geniş :) Sorudan kasıt ön planda olma çaba gayretinden dolayı sergilenen tavırlar ise ben çoğu kişinin samimi bir yaklaşım olarak nitelendireceğini düşünmem :)

0|0
    0|0
    • Bir de güncellemeye göre görüş belirtelim. Ben genellikle ortam adamı rolünü bürünmeye çalışırım ama mümkün olmaz pek :) Hiper aktiflik var ister istemez farklı görüyorlar :)

• bendede aynı durum var kendimi çok belli ediyorum yüzümden anlaşılıyo herşey.istesemde uyum sağlayamam yani :D

• Muhabbet kurmada sorun yaşamazsınız ama fikrimce

• ortam farklı olanı dışlamaya çalışır aslında farklı olan ortamı dışlamıştır

0|0
    0|0
  • Tüm insanlar farklı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...