Hannibal'ı izleyen var mı?

arkadaşlar cnbc e de yayınlanan hannibal dizisini izliyorum hatta her hafta bekleyemedim internetten izlemeye başladım 10. bölümdeyim 3 bölüm kaldı bunu izlediğim için arkadaşlarım annem kardeşim sorunlarınmı var miden nasıl alıyo çok cani bir dizi diyolat ama bana öyle gelmiyo hatta kurgusu çok güzel çekimleri harika ötesi bir dizi ayrıca hannibal lecterı oynayan Mads Mikkelsena ayrı bir hayranım sizce sorun bendemi yoksa ailem arkadaşlarım abartıyomu?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ben kitabını okumuştum onun. kartacalı komutan. romaya karşı savaştı. romayı yenebilen tek komutan. ama sonunda yenildi. ve öldü.

0|0
    0|0
  • O diziye bende hayran kaldım bir dizi bu kadar sanatsal çekilebilir mi ya sahneler kıyafetler müzikler benim için her sahnesini zevk alarak izliyorum :)

0|0
    0|0
  • Hannibal Lecter dizi değil ama filminin 4 serisini de izledim.Dizisi nasıl bu arada ,sinemadaki karaktere bağlı kalmışlarmı?

0|0
    0|0
    • birebir benzemesede ilham vermiş bayağı bir dizi olarak gelmiş geçmiş en iyi kurgu ve kalite emin olabilirsin

• rica ederim ama dikkatli izle ve ileri alma alt yazıları iyi oku çünkü zincirleme olaylar bir sahneyi bile izlemezsen diğer bölümü zor anlıyosun :)

• teşekkürler uyarın içi sağol :)

• gayet güzel bir dizi bence, ben internetten izlemiştim 2 ay önce falan, mide kaldırmasıyla ilgili pek bişey yok ki zaten,şahsen ben dışarıdan yemek söyleyip yemek eşliğinde izliyordum :)

0|0
    0|0
    • aynen bende hatta bazen hannibalın kurduğu sofraya bile özeniyorum o derece ama onların insan eti olması ıyy :S

• :D adam çok özenerek hazırlıyo ya sofrasını, insanın karnı acıkıyor :D

• Diziyi övüyorlar.

0|0
    0|0
  • ne güzel katil olunur onları gösteriyolar resmen

0|0
    0|0
  • Hannibal Lecter Serisini Izle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cani denebilecek sahneler yok, hatta ben hayal kırıklığına uğradım biraz bu yönde filmler gibi olur diye düşünmüştüm

1|0
    0|0
  • film olarak üçlemeyi izledim de dexter ı izlediysem onu da midem alır hatta öyle ki aksam yemeklerimi dexter esliginde yiyordum

1|0
    0|0
  • ben de bugun basladım 5 bölüm izledim, kendimi daha fazla izlememek için zor tutuyorum. kaliteli bişi olmuş bence

1|0
    0|0
    • aynen zaten 13 bölüm 2 günde bitirirsin sezon finali muhteşemdi..

Yükleniyor...