Hani benim Recep'im? En sevdiğini Recep İvedik filmi hangisi?

üçlemeden en sevdiğiniz recep ivedik filmi hangisi?

nedenleriyle yazınız.

filmlerini sevmeyen arkadaşlar, en az nefret ettiğinizi söylemeniz kafi..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Recep İvedik tarzı gişe filmlerinin sinemanın beline vurduğu düşüncesini çok fazlaca duyar oldum çevremde. Ancak ben aynı kanıda değilim. Nuri Bilgen zaten filmleri yaparken onunla yarışmak için yapmıyorsa, neden bizler hala bu tartışmalarla akıl sağlığımıza zarar verelim ki?

Ben bu filmlerin de olması gerektiği kısımdanım..

Hım soruya gelecek olursak, en sonuncusunu çat pat izledim, sinemasında değil. 2.sini sinemasında izlemiştim ve eğlenceliydi, 2 diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :)))))))

Entelektüellikten uzak bulunur ve genelde pek çok bahane ile tü-kakalanır, ben de pek çok önyargı ile izlemiştim (arkadaşlarım zorla götürdü) ama güldüm... sahiden güldüm... Güldürmesi açısından beğendim, kaçıncı filmdi bilmiyorum ama Altın gününe gidiyor, biri kahve falı bakıyor, ''içine birşey girmiş, üç harfli '' falan diyor, o filmde çok gülmüştüm.

Fransız komedilerindeki pek çok karakterinde Recep İvedik den farkı yok benim kanaatimce...

0|0
    0|0
  • Elbette 2. Filmin ilk sahnesinde krize girdim desem yeridir.:)) bu kadar mı mahalle kültürü abartılır, evet.:)

0|0
    0|0
  • 1. olan komikti o oteldeki cocuk yuzunden :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece ilk filmini sinemada izlemiştim... bir sinemasever olarak recep ivedik türü filmlerin sinemaya zarar verdiğini düşünenlerdenim...

gene soruya gelirsek, ilk film diyebilirim. "festival gibisin, sana çadır kurmak istiyorum." :)

0|0
    0|0
  • İlk film iyiydi; sonrası kastırmaydı bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...