Erkekler kına yaktırmaktan neden hoşlanmaz ?

Arkadaslar benim sorum şu. Bizde erkek askere giderken eline kına yakılır. Kına gecesinde yakılır. Ama bazı erkekler istemez. Sizce neden kına yaktırmayı istemezler?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Cünki birde cocuklugunda sünnet düğününde yaktırmıstır kına onun için acı bir hatıradır ondan :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Mahalle Baskısı :)

0|0
    0|0
  • beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok kötü duruyor da ondan...

0|0
    0|0
  • eğer kız güzelse olur fakat değilse direk işi bitirip olay yerinden uzaklaşırım..:)(az önce sorduğun soruya xper yetmedi:)

0|0
    0|0
  • ben de sevmem şahsen..ne o öyle sanki eline bişi bulaşmış gibi rahatsız olurum..hem erkeklere yakışmıyor zaten..

0|0
    0|0
  • bana kokusu çok kötü geliyo ya. o yüzden hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Cennet kokusu diyolar

• 2 ya da 3 yaşlarındayken sünnet olmuştum. sünnetteyken elime kafama kına yapmışlardı. çok ağır kokusu olduğu için o zaman tiksinmiştim kınadan. o gün bugündür kokusunu duyunca miğdem kalkıyor. galiba bu yüzden sevmiyorum kınayı

• ne kınası yaa çok banal :/

0|0
    0|0
  • Hoş değil. sadece kına değil vücudumda fazlalık lan hiçbirşeyi sevmem. şeyim hariç

0|0
    0|0
    • Sana agırlık yapan bişey değilki

• görüntü olarak fazlalığı sevmem. sadeden yanayım. sonda ki eklemem veletlerin oraya çekmesinden dolayıdır. anla demek istediğimi

• sevmem küçükken o kokuyu duyup ben bok sürmem demişitm :)))) ozmandan beri nfrt ederim

0|0
    0|0
  • Bende sevmem ...

0|0
    0|0
  • ben senin yaşam tarzını merak etmeye başladım :) nasıl sorular soruyorsun böyle :D

0|0
    0|0
  • erkek adam kına mı yakar ya ne oöyle yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sadece erkekler değil benimde içine dahil olduğum bir çok kız da sevmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...