Acaba işe yarar mı son çarem bu :((

1 hafta olsu spora başladım 44 kıloyum kılo almak için başladm yalnz 1 haftadr hçbişi yk ne yesem siz ne önerirrsnz bilgnz varsa paylaşrmsnz 10 kılo kadar almak istıorm hocam da dıo alırsn ama çok ümitsizim yaa sabh güzel kahwltı yapıorm akşam makrana tombalklı yatmadn öncede yıorm tartlıorm sankı zayflıorm moral vern lütfennn :((

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• aceleci olma sonuç almaya 2 ayın sonunda başlarsın öyle haftalık bişey olsa kimsenin kilo problemi kalmaz.

0|0
    0|0
    • yaa ben hiç alamıorm da ondan böleym ben de sabretcem napim :((

• çıkartcak daha 1 hafta oldu ben sizede sorim dedmm heryerden ögrenıormm

• yok sen kafanı karştırma hocaya sadık kal direk

Erkekler Ne Diyor 7

• yatmadan önce pilav ile yoğurdu karıştır. hem kilo alırsın hemde lezzetli. ama ileride veremeyebilirsin...

0|0
    0|0
    • ayy ben vermek istemıorm zaten 60 kılo olsamm şöleee :)))

• Eczaneye git balık yağı ve bileşenleri vücuduna uygun yag oranını dengeleyen vitaminler var onlardan al ama bunları yaparken spor ve egzersizleri yapma 3 haftada 7-8 kilo alırsın

0|0
    0|0
    • balık yagı çok kullandm da etkı etmıo pek bana herşey yaptm çok yiyince alıorm ama haddnden fazla yemem lazm oda mıdemı bulandryo :S 3 haftada 7 8 kılo alnrmı yaa keşkee

• Benim boyum 1.83 kilom 80şu an70 kilodan buraya bu taktikle geldim ama aslnda en iyisi saat başı küçük aparetifler tost ekmk arasi v.b

• pilav makarna tavuk. Ne güzel derdin var öyle. Millet zayıflamanın peşinde sen kilo almanın :)

0|0
    0|0
    • yaaa benm durumumda olsann anlarsn halimi :s zayflıkta çeklmıo azcık et lazmm

• bıraktım içimıorm artkk hem çok kullanmıodm zaten

• Yaşın genç bu yaşta metobolizma hızlı eritiyor. 25den sonra yavaşlayacak ve sen kilo almaya başlayacaksın. Sigarayı neden sordum. Sırf kilo almamak için sigara içen kızlar var. Bıraktığın iyi olmuş. Tahminimce düzenli ve saatinde beslenmiyorsun. Günde 3 öğün aynı saatlerde yemeğe çalış. Asitli içeceklerden uzak dur.

• karbonhidrat takviyesi al... ;)

0|0
    0|0
    • neymiş onlarrr

• ekledm hadiii :D tamam sapık deglsn :D:D

• :) sonunda dogruyu gorduk :D

• neden kilo almak istiyrosun onu anlamadım

0|0
    0|0
  • ekle bnı san uygun program bulalım spor anter dıyorum mıllet ınanmıyo ya

0|0
    0|0
  • kilo alıp harika seksi bir vücudun olcagana emınım ben ;) fazla hareket etme gun ıcınde...

0|0
    0|0
    • etmiorm zaten sporda da ağırlık çalşıorm :)

• başka turlu dusunsem cınsellk sayfasından kız eklerdım dımı... sorun resımse degstrrm :) ama gercktn tanımak ıstyrm bn snı..

• peki saol ;) mutlu günler...

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı durumdayım. Yiyorum ama kilo alamıyorum sanırım aynı anda egzersiz de yaptığım için aldığımı veriyorum o yüzden oluyor gibime geliyor. Ama egzersiz yapmadan da içime sinmiyor. Ben de ne yemek yesem bilemiyorum açıkçası kilo almak da vermek kadar zor.

0|0
    0|0
    • daha zor yaaa kılo almak yemek yemegı sewıorm aslnda amaa yesem yaramıo gbi gelıo moralmz bozluo senelerdrr yaaa 22 yaşndymm bıktımmm :((

• ekledm canımm konşrzz ordn ben gidim yemek yiyim acktm walla ben iri kız sewıorm :D ama olamadm işte kısmet

• Haha tamam öpüldünüz bayan.

• geceleri pilav, makarna, et yemekleri, tatlı vb seyler ye hafif egzersizler yap ağır kaldırma gibi :) aynı durumdayız bende 60 olsam yeter diyorum ama çok yemek dışında egzersizlerde yapman gerek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...