Türkiye bir dünya savaşına girse, hangi liderle kendinizi güvende hissedersiniz?

Türkiye bir Dünya savaşına girse, ülkenin başında hangi lider olsa, kendinizi daha çok güvende hissedersiniz?

• Mustafa Kemal Atatürk
    100% (3)94% (15)95% (18)Oy Ver
  • Adolf Hitler
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Joseph Stalin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Recep Tayyip Erdoğan
    0% (0)6% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruyu esinlendiğim kaynak: link

:D

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Tayyip diyen var ya ne biçim insansınız askere çocuğunu göndermeyen adam savaşta başınızda mı olacak.

2|2
    0|0
    • kapak diye buna derler :)

• oglu testıs kanserıymış:)) o bebeler kımden olduysa artık:P

agzınıza saglık...

Erkekler Ne Diyor 11

• Ülke savaşa zor girer. Ordunun en kıdemli ve yapıtaşı generalleri, komutanları hapisteyken nasıl bir savaşa girmek mümkün olabilir ki? Üstelik daha savaş başlamadan sevgili hükümetimiz kapıları düşmana zevkle açar, hatta savaşmak isteyenleri gözaltına alır...

1|0
    0|0
  • bunların hepsı ataturkun tırnagının ıcındekı pislıge kurban olsun..

1|0
    0|0
  • Ben olursam ancak rahat olurum.Ötekiler siyasi çıkarını düşünmeden sıçamazlar bile.Örneğin ''Hımmm acaba 600 gramdan fazla sıçsam bunun dış politikaya etkisi ne olur?, bana karşı bokunda küncü çıkmış diye spekilosyonlar çıkarmı acaba ya da ana muhalefet bunu bana karşı 10 yıl sonra koz olarak kullanır mı?, yok yok en iyisi sıçmıyim bir iki hafta daha sıkayım sonra şartlara göre biraz daha sıkarım ya da duvarları boyayayarak tazyikle sıçarım.''

0|0
    0|0
  • mustafa kemal atatürk ya da alparslan türkeşi isterdim

1|0
    0|0
  • Türkler,bir kurmay yarbayın (sonradan apar topar Tümg. oldu kendisi) zaten bir dünya savaşına girdiler.Bkz.1.Dünya Savaşı Ayrıca Bkz.Çanakkale Savaşı'nın sonuçları.

0|1
    1|0
  • Koyu Atatürkçüyüm ama Hiç biri. Savaşan her iki topluma da, açlık, kıtlık, düşmanlık, sevgisizlik, ölüm, güvensizlik, mutsuzluk v.b. gibi telafisi mümkün olmayan ya da onarılması uzun zaman alacak kayıplar yaşatır mutlaka.

0|0
    0|0
  • Soruya bak seçeneklere bak.Yaş kaç senin canım

0|0
    2|0
  • A oncelikli ve B..ikiside milliyetci ne yaptilarsa ulkeleri icin yaptilar.

1|0
    0|1
  • Hangisi olursa olsun yine almanyanın yanında girerler yine yeniliriz abd ve müttefiklerinin yanında girersek kaybetmeyiz

0|0
    0|0
  • Kendim.

0|0
    0|0
  • Soru mu simdi bu

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fatih sultan mehmet olsun diyorum dünyayı fethederdik tabi oda onun gibisi gelirse bir daha :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...