• Sor
  • Bence

Vizyonda olan filmlerden tavsiyesi olan var mı?

Pazartesi veya salı günü sinemaya gitmeyi düşünüyorumda hangi filmleri tavsiye edersiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 4 gün sonra Thor giriyor vizyona. O tarz filmleri seversen , tavsiye ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 9

• meryem diye bir film varmış belki ona gidebilirim. ama biraz bekle bence. açlık oyunları çıkıcak 1 2 aya kadar.

• Açlık oyunlarınada giderim 1-2 ay sonra:-) meryem nasılmis?

• "benim dünyam" a gitme de..

• Kötümüydü?

• Öncekileri Göster
    • Bizimkiler de hiç utanma kalmadi artik.2005 yili hint yapimi "Black"isimli filmin kare kare her sahnesini kopyalamislar ve bastan inkar ettiler yok calmadik diye.simdi esinlendik demeye basladilar.ben o filmi seyrettim bunun fragmanlarini gördüm. baskalarinin sirtindan para kazaniyor utanmazlar. gitmeyin o filme gise de sürünsun ki bu hirsizlara tokar gibi cevap olsun.

• bir tek bu filmde değil tabi klip olsun dizi olsun emek çalmaya devam ediyolar. onun yerine kafalarını kullansalar daha yaratıcı şeyler bulabilirler ama işte maalesef böyle..

• Benim Dünyam'ı beğendim,tavsiye ederim.

• şevkat yerimdar'a gittim.. hiç tavsiye etmiyorum videoları çokgüzeldi onları göz önünde bulundurarark gitmiştim ama hayatımın 2saatini çaldı büyük pişmanlık yaşadım..

• Teşekkürler uyarı için

• önemli değil ben ettim sen etme :)

• benim dünyam filmine gitmeni tavsiye ederim :)

• Şevkat Yerımdar guzel dıyorlar komık ona gıt ıstersen :)

• kelebegin ruyasi gitmediysen.

• sen ilk versiyonunu izledinmi onun eğer izlediysen yeni versiyonunun ilkine göre çok bir farkı var mıve nasıl buldun yeni versiyonunu.

• Benim Dünyam filmine gidicem bende.

• Hükümet kadın 2 ve hobbitler 2'yi bekliyorum ben.

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...