Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Vizyonda olan filmlerden tavsiyesi olan var mı?

Pazartesi veya salı günü sinemaya gitmeyi düşünüyorumda hangi filmleri tavsiye edersiniz?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• 4 gün sonra Thor giriyor vizyona. O tarz filmleri seversen , tavsiye ederim ;)

0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• meryem diye bir film varmış belki ona gidebilirim. ama biraz bekle bence. açlık oyunları çıkıcak 1 2 aya kadar.

0|0
    • Açlık oyunlarınada giderim 1-2 ay sonra:-) meryem nasılmis?

• "benim dünyam" a gitme de..

0|0
    • Kötümüydü?

• Bizimkiler de hiç utanma kalmadi artik.2005 yili hint yapimi "Black"isimli filmin kare kare her sahnesini kopyalamislar ve bastan inkar ettiler yok calmadik diye.simdi esinlendik demeye basladilar.ben o filmi seyrettim bunun fragmanlarini gördüm. baskalarinin sirtindan para kazaniyor utanmazlar. gitmeyin o filme gise de sürünsun ki bu hirsizlara tokar gibi cevap olsun.

• bir tek bu filmde değil tabi klip olsun dizi olsun emek çalmaya devam ediyolar. onun yerine kafalarını kullansalar daha yaratıcı şeyler bulabilirler ama işte maalesef böyle..

• şevkat yerimdar'a gittim.. hiç tavsiye etmiyorum videoları çokgüzeldi onları göz önünde bulundurarark gitmiştim ama hayatımın 2saatini çaldı büyük pişmanlık yaşadım..

0|0
    • Teşekkürler uyarı için

• önemli değil ben ettim sen etme :)

• Benim Dünyam'ı beğendim,tavsiye ederim.

0|0
  • Şevkat Yerımdar guzel dıyorlar komık ona gıt ıstersen :)

0|0
  • Hükümet kadın 2 ve hobbitler 2'yi bekliyorum ben.

0|0
  • benim dünyam filmine gitmeni tavsiye ederim :)

0|0
  • Benim Dünyam filmine gidicem bende.

0|0
  • kelebegin ruyasi gitmediysen.

0|0
    • sen ilk versiyonunu izledinmi onun eğer izlediysen yeni versiyonunun ilkine göre çok bir farkı var mıve nasıl buldun yeni versiyonunu.

Erkekler Ne Diyor 6

• büyük kumar a git tavsiye ederim

0|0
  • - Şeytanın Tohumu

0|0
  • Benim Dünyam filmine gideceksek eğer hiç gitme aç BLACK filmini otur izle :)

0|0
  • şeytanirracim var korku filmi

0|0
  • gravity...

0|0
Yükleniyor...