İşyerinde erkekler ilgilendikleri, hoşlandıkları kızları anlatırlar mı?

İşyerlerinde erkekler özel hayatlarını anlatırlar mı? Mesela aynı iş yerinden bir kızdan hoşlansalar bunu iş arkadaşlarına anlatırlar mı? Yoksa iş yerinde erkekler ketum mudur?

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• anlatırlar..çünki insanların hayatının %60 ı iş yerinde geçiyor nerdeyse..

0|0
    0|0
    • Ya aynı iş yerinden bir kızla ilgileniyorsa iş arkadaşlarına anlatır mı?

• Bu tür durumlarda nasıl dedikodular yapılıyor mesela şu şuna aşık, şu buna asılıyo , o bunu kesiyo yok kız sulanıyor gibi mi

• genelde hoşlaşıyorum tarzda şeyler konuşulur ama eğer herifin niyet kötüyse "kaşar lan bu" "1-2 haftaya kalmaz götürürüm ben bunu" tarzında olur :)

Erkekler Ne Diyor 10

• kişi kişiye benzemez misal ben anlatmam kıza olan hislerimi ilk kıza söylemem lazım başkasına söyledin mi kızın duyma reski çok yüksek hem de laçka bir durum olur rahatsız olurum

0|0
    0|0
  • bunun işyeriyle alakası yok.İnsan yakın gördüğü arkadaşlarına herşeyi anlatır.Anlatmıyorum dienin anlını karışlarım

0|0
    0|0
  • eğer arkadaşıysa anlatır yoksa konuşmadığı tanımadığı bir iş arkadaşına neden anlatsın :D

0|0
    0|0
  • özelim bana aittir ilgilendiğim sevdiğim kızı anlatmam

0|0
    0|0
    • Erkeklerin geneli senin gibimidir

• Sadece sevgilimi evini mahalleni evinin kira olup olmadığını aileni babanın işini daha bir sürü zımbırtıyı merak ederler

• vayy ciddimisin :) utanmayıp birde sevgilinle detay sorsunlar :)

• hoşlanacağı kişiye bağlı bence anlatırlar

0|0
    0|0
    • Ya aynı işyerinde çalışan bir kızdan hoşlanıyorsa anlatır mı?

• Erkek erkektir. Ağzı sıkı olmaz erkeğin.

0|0
    0|0
  • İş yerimde kız yok :(

0|0
    0|0
  • sac telinden ayak parmaklarına kadar anlatırlar anlatmakla kalmaz hayallere meze olursunnn:)))

0|0
    0|0
    • Ya aynı iş yerinden bir kızla ilgileniyorsa anlatırlar mı?

• sevidğin ınsanın içinden geceni bılıemıyosun bence zamana bırak hoslanıyosa cıddıyse gelip herturlu bellı eder sendee ona gore kararını verr ole gulmekle bakma olmaz bekle gelsınn ozman bellı olur nıyetii

• Teşekkürler

• erkeğin şerefine kalmış ben sevdiğimi paylaşmam

0|0
    0|0
  • evet anlatırlar, mutlu oldunuz mu..? Bu kadar mız mız yapacaksanız çalışmayın arkadaşım.. Bu nee yaaa.. Yok iş yerinde dedikodu oluyor, yok işte göz göze geldik arkamdan konusur mu, yok işte milete kendi özel hayatını anlatırmı.. Yeter bee..! KS yöneticisi şu saçma salak soruları kaldır, ya da soruları yayınlamadan önce bir kontrol ett.. Sabah sabah bizimi sınıyorsunuz ne yapıyorsunuz yaa! Gidin yatın zıbarın .!

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...