Kitap Kurdu Ben .....

Arkadaşlar kitaplığımdaki bütün kitapları tüketmiş bulunmaktayım. Bir solukta okuyabileceğim, saran, mümkünse yaşanmış bir olayı anlatan kitaplar biliyor musunuz ? Benim tarzım tam olarak; '' V.C. andrews '' artık buna göre bir şeyler önerirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler ! :)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaplığın emin ol denizde damla bile değil. Ferrarisini satan bilgeyi denemeni tavsiye ederim, ha keza vadideki zambağı denemelisin. Dan Brown'un ve Erdal Demirkıran'ın tüm kitapları tek nefesliktir. Biraz hard olsun diyorsan Bilgelik Öyküleri diye kısa kısa hikayelerden oluşmuş bir kitabı tercih edebilirsin.

1|0
    0|0
    • Ya bu yerim seni öss nasıl abi faydası olur mu sınava gireceğim de :)

• messi, kesinlikle olur, pozitif düşünmektir ÖSS de işin temeli, pozitif düşünürsen yılmazsın, yılmazsanda azim, başarıya götürür ;) Soran arkadaş, güzel kitaptır, tek solukta bitirir koyarsın kitabı :)

• Tekrardan teşekkürler :) +1

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana okuduğum en mükemmel kitabı önereyim: Anormaller. Ben bu kitabı aldım akşamı bitirdim. Kitap beni içine çekti sanki kitabın içinde yaşadım o anları.

1|0
    0|0
    • Sepete attım ! Çok teşekkürler bunu sevdim :)

• Söylemeyi unuttum Metro 2033 ve ikinci kitabı Metro Last Light da tavsiye ederim gerçek değil ama hikayesi sağlam okuyan arkadaşlarım hayran kalmışlar bende bu hafta sonu almayı düşünüyorum :)

• Teşekkürler :)

• Sir Arthur Conan Doyle - Scherlock Holmes serisi tek nefeslik. Uykusuz gezdiğimi biliyorum. :)

0|0
    0|0
  • Simyacı vardı hoşuma gitmişti yaşanmış bir olaymı bilmiyorum ama güzel kitap.

0|0
    0|0
  • Alamut kalesi,semerkant, moskova önlerinde,paris düşerken

0|0
    0|0
  • erebos,olasılıksız,palamut.. özelden mesaj atarsan okuduklarımın isimlerini atarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• V.C andrews kimdir hiç bilmem ama Sevdalinka, incir kuşları, leyla===> ortak konuyu işliyorlar ama hepsi yaşanmış konular özellikle Sevdalinka'yı tavsiye ederim hiç sıkılmayacaksın okurken.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim gördüğümde alırım :) Bende sana kesinlikle V.C. andrews öneririm ! Özellikle Melody serisini muhteşem eserler.

• O zaman melody serisine başlamalısın sabahlara kadar okuyordum :)

• sağ ol ^^ araştıracağım

• kütüpanenden birkaç kitap ismi söylesene sürükleyici

uzun zmandır tek nefeslik bir kitaba denk gelemedim

0|0
    0|0
    • V.C. Andrews melody serisi tek nefesliktir. Marley ve Ben kesinlikle oku bunu ! 1 gecede bitirdim.

• baban seni boşuna besliyor bence

0|0
    1|0
    • Aha kocasınag*tverirken 1000 tl alan kız değil mi bu ? anlaşılan yaptığım yorum bayaa ağır gelmiş :)

• agır gelmedı benım para aldıgım kocam ya senın yattıgın sınıf arkadaslarına ne demedlı

Yükleniyor...