Naughty boy un la la la klibinden ne anlıyorsunuz?

bugünlerde taktım buna. çok ilginç geliyor. sanki mesajlarla dolu

Güncellemeler:
aslında şunları merak ediyorum. o iki adam neyi temsil ediyo mesela? birinin yüzü beyaz, biri maskeli. marketteki israel yazısı hiç dikkatinizi çektimi. rayların ordaki televizyonun ekranında reklamı yapılan otel nedir? bir de en önemlisi: la la la aslında bizim çok iyi bildiğimiz bişey. iyi düşünün. bir cümle. hızlı söyleyince la la la demiş gibi oluyoruz

herkese benden +1
aslında şunları merak ediyorum. o iki adam neyi temsil ediyo ? birinin yüzü beyaz, biri maskeli. marketteki israel yazısı hiç dikkatinizi çektimi. televizyonun ekranında reklamı yapılan otel neyin nesi? bir de en önemlisi: la la la aslında çok iyi bildiğimiz bişey. iyi düşünün. bir cümle. hızlı söyleyince la la la demiş gibi oluyoruz. herkese benden +1

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Klipteki hikaye bir Bolivya efsanesinin yeniden yorumlanmış haliymiş.

0|1
    0|0
    • Klipte 1. adam çocuğa yeteneğini öğreten yatiri şifacısını 2. si orjinalde köylüler tarafından taşlanıp öldürülen bir adam çocuk bir şekilde onu kurtarıp kalbinin yeniden atmasını sağlıyor 3. sü el tio isimli şeytan tarafından dışlanan eski bir peygamber el tioda klibin sonunda var.sonunda çocuk diğer insanları el tiodan korumak için kendini feda ediyor. Tabi eklenen ayrıntılar verilmeye çalışılan farklı mesajlar olabilir ama klibin ana teması bu hikayeden geliyor.

• Klibi baştan izliyorum kalbi aldıkları satıcı dışında kimse de mavi beyaz yok ki, o mantıkla israilin para karşılığı kurtaran olması gerek. adamlar gri zaten, çocukta da mavi ve kırmızı var. asıl 3. adamın kostümü neyi anlatıyor ona takıldım, başta trafik polisi gibi olması neyi temsil ediyor, enteresan klip ama

• Belki o polis insanlari yonlendiren bir fikir bir akimdir..ordada arabalara yon veriyor ya..

Kızlar Ne Diyor 6

• amann dertleri s... et kapa kulaklarını la la la laa de dınleme mesajı war :D kısaca özet bu :D

0|1
    0|0
  • Çocuk umursamıyor falan işte hep olmak istediğim insan

0|1
    0|0
  • hic bisey .

0|1
    0|0
    • bence fazlası var :))

• hic bisey yok. en son gittikleri magara gibi yer falan neyin nesi :D cok sacma anlamsiz bisey ya :D

• Müzik de saçma klip de

0|1
    0|0
  • klibi hatırlamıyorum :D

0|1
    0|0
  • Dışardan gelen etkilere kulağını kapatıyor çocuk,dikkate almıyor.Mesaj bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ordaki köpeğe bayılıyorum

0|1