Hangi yabancı dizileri takip edersiniz ?

ben prison break ,breaking bad ,pretty little liars,revulationu takip ediyorum peki ya siz ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• the walking dead saçma gelebilir ama film de hayat mücadelesi süperdir.Fringe konu,oyunculuk senaryo on numara,tamamen bilimsel bir filmdir,Chuck var bitmiş bir dizidir 5 sezon komedi,aksiyon vs güzel bir filmdir,the vampire diaries fena değildir,game of thrones konu,oyunculuk güzel zaman zaman psikopatik,bi sonraki bölüm ne olacağını tahmin etmenin zor olduğu bir filmdir.Two and a half man var komedi dizisi,being human var yine vampir kurt adam dizisi,the bing bang theory var komedi dizisi,hepsi güzel dizilerdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Prison Break ve Spartacus ü bitirmiştim yayınlandığı dönem.. Başka dizilere de baktım ama ı ıhh açmadı.

0|0
    0|0
  • geymoftrons, mentalıst, da vinci, sapırnayçırıl, hawaifayvo, yoklukta atlantıs , korra, girl oyle gıdıyor ıste

0|0
    0|0
  • dexter

the bigbang theory

how ı met your mother

breaking bad

teen wolf

fringe

OZ...

0|0
    0|0
  • himym, futurama,the big bang theory, simpsons birkaç daha dizi var ama aklıma gelmiyor isimleri

0|0
    0|0
  • Supernatural...

0|0
    0|0

• Amerika'da ulusal ve kablolu yayın yapan tüm kanalların hemen hemen her dizilerini takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Türkler Btti Şimdi de Yabancı Basladı :))

0|0
    0|0
  • The Walking Dead ve Game Of Thrones

0|0
    0|0
  • teen wolf the walking dead house game of trones br bad

0|0
    0|0
  • Spartacus ten sonra dizi izlemeyi bıraktım

0|0
    0|0
  • game of thrones

sherlock

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiçbiri

0|0
    0|0
  • yaz tatilinde kanada dizisi takip ediyordum adını hatırlamıyorum fantastik birşeydi

çok hoşuma gitmişti ama 2, sezonda iptal olmuş

0|0
    0|0
  • The Walking Dead vazgeçilmezim. Buna bir de The Originals eklendi bugünlerde.

0|0
    0|0
  • breaking bad'den başkası yalan artık kesmiyorlar beni

0|0
    0|0
  • Breaking bad revenge doctor who ve bir zamanlar niptuck

0|0
    0|0
Yükleniyor...