Kitap meselesi (başlığı görünce kaçmayın)

arkadaşlar önerebileceğiniz bir kitap var mıbenim istediğim tür bir yandan öğretici olup bilgi verirken diğer yandanda içinde macera aksiyon olsunda istiyorum yani doctor who nun kitap versiyonu gibi ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Dan Brown kitaplarını öneririm

0|0
    0|0
    • hiç dan brown okumadım çünkü genelde kitapları çok kalın oluyo benimde çok kitap okumak için vaktim olmuyor yani o yüzden zor ya :) ama belki 1 ay sonra felan başlarım sen dan brown nun hangi kitabını önerirsin en son bir kitabı çıkmıştı

• çok teşekkürler fikirlerin için :)

• Rica ederim, kitap konusu olunca paylaşmak istedim. Ben de teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayşegül tatilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sofie'nin dünyası, İstanbul hatırası.. Ayrıca her kitap bişey öğretir okumasını bildikten sonra. belki arada geçen bir cümle bile bişey katar sana.

0|0
    0|0
    • ya orası öylede mesela benim istediğim bir macera kitabında insan vücudunun %70inin su olduğunu vb gibi bilgiler içermesini istiyorum :)

• inşallah :) o değilde bir aşk sorusunu 20 kişi cevaplarken kitap sorusunu 2 kişi cevaplıyo işte ülkenin cahilliği buradan anlaşılıyor

• o biraz şansına bağlı bende bir kaç kere fikir danışmıştım öneride bulunan bayağı kişi olmustu sanırım yoklar su anda. :) ama genele vurunca tabii ki okuma problemi mutlaka vardır.

Yükleniyor...