Ölüm ve 21 Gram sizce ne doğrumu?

21 Gram filmini belki birçoğumuz izlemişsinizdir. Peki filmin konusundaki Ölüm anında bedenin 21 gr hafiflemesi gibi bir durum olabilirmi ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• 21 gram ne eder? kaç hayat sığar ya da kaç hayat kaybolur? Ruhun ağırlığı 21 gram mıdır? İzledikten sonra çok düşündüğüm bir konu..

Adını bilmiyorum bir bilim adamı bir çok insanda bunu denemiştir ölüm döşeğinde ki hastaları tartıp öldükten sonra da tekrar tarttığında her seferinde 21 gram hafiflediklerini tespit etmiştir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğru oldugu söyleniyor...Filmin adı buradan geliyor zaten.

Brad Pitt'in tıpkısının aynısının yaslanmıs halini görünce şok yaşadıgım filmdir ayrıca bu film. İnsanlar çift yaratılmıştırın canlı örneği.

0|0
    0|0
  • Filmi bilmiyorum ama japon bir doktor yapmış bunu ruhun ağırlığı 21 grammış baya da eski bir araştırma. Neden olmasın ki yani inanırım

0|0
    0|0
  • 'İnsanlar öldükleri anda 21 gram hafifleşmektedirler. Bu, vücuttan çıkan ruhun ağırlığıdır.' diye bir mit var, ama gerçek olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Bana da ilginç geldi çünkü vücuttaki hücrelerin tamamının ölümü zaten2-3 saat içerisinde tamamlanıyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok 250 gr ve ölüm doğru. Adamın başına ne geliyosa hep onun suçu -.-

0|0
    2|0
  • ruh kavramına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ciğerlerdeki oksijenin boşalması

0|1
    0|0
    • Ruhun varlığıyla alakalı bir durum değil diyosun.

• o 21 gram olayının sebebi ciğerler, yoksa insanın bütün bedeninde oksijen vardır

• insanın vücudundaki diğer organlarda bulunan oksijen yavaş yavaş çıkar

• olamaz bennce

matrixde de herşeyin matematikten ibaret olduğu anlatılıyor ama o doru

0|0
    0|0
Yükleniyor...