Askerde vicdanı red hakkımı nasıl kullanırım?

öncelikle sorumu anladıgınza emin olun arkadaşlar askerde vicdani ret hakkımı kullanmak istiyorum sizce bunu yapmam için gereken satüler nelerdir.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef kullanabileceğin böyle bir hak bu ülkede yok dostum.

Lakin yine de yapabilirsin tabii ki. Karşılığında başına neler geleceğini de emsal olaylara bakarak görebilirsin. Yıllar süren yargılamalar, cezalar, psikolojik ve sosyolojik baskılar vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ret degil red .

0|0
    0|0
  • malesef insanlara zorla bişeylerin yaptırıldığı bir ülkede yaşıyorsun dostum

0|0
    0|0
  • askerlık yapanlar senı,annenı,aılenı korumak zorundamı pekı.vıcdanına sındırebılıyosan yap bakalım reddını.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin ve ailenin huzurlu bir hayat süre bilmesi için 30 bin şehit ve gazinin olduğu bir ülkede yaşıyorsun bunların aileleri ve yakınların acılarını nasıl olduğu düşün böyle bir hakkı kendinde nasıl bula biliyorsun.

0|0
    0|0
  • Malesef yok öyle bir dünya.

0|0
    0|0
  • Önce vodafone red e üye oluyosun sonrasını kolay

0|0
    0|0
  • vicdani ret diye bişey yok ülkede önce yatırıyolar içerde sonra zike zike yapıyosun yine

0|0
    0|0
  • Ne diyeceksin mesela onu söyle önce :D

0|0
    0|0
  • Vicdanı Ret yokki Askerlik görevi ya parayla ya da askerlikte yok Zaten askere gitmeyinide kimse adam yerine koymaz bunuda bil istedim askerlik Vatan borçudur

0|0
    0|0
  • 12 aya düştü askerlik git hayırlısıyla yap gel ben mayısta gidicem

0|0
    0|0
  • inşaata topum kaçtı de hallederler

0|0
    0|0
  • Ağda yaptır tüm vücuda

Bi güzel makyaj birde peruk

Topuklu ayakkabi hoş bir gece elbisesi

Git askeri hastaneye sonrası rahat

Askere gitmeyeceksen bunları da yapacaksın

Oldu her isteyen gitmesin askere o zaman.

0|1
    0|0
Yükleniyor...