Kapat

Her Türk Evinde Bulunan Klasikleşmiş 11 Eşya . . . :)

link

sizin evde hangileri var bunlardan :D bizde hepsi var :D

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• :)) Gulmek icin harika bir link... hele yorumlar, en sonunlarda biri diyor ki "biz de hepsi var" digeride yorum yapmis ona "G. sok" :))) Ya karnim agriyor gulmekden:))).

Bu arada o ansiklopedilerden bizde de vardi ama simdi neredeler bilmiyorum:((

0|1
    0|0
    • bizdekiler kömürlükte :D

• Buralar mis gibi gul koktu:)) her sey kaybolsun, degissin ama su gullerim degismesin. nostalji ve teknoloji adina tesekkurler:)))

• güller değişmez gerçek güzellikler ebedi kalacaktır ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Borcam ve vitrin haricindekilerin hiçbiri yok..Klasik Türk evi sevmem..Hele dantel ve yoğurt kabından saksı/ saklama kabı en nefret ettiğim şeylerdir..Mağazalarda çok da pahalı olmayan onlarca güzel ve dekoratif saklama kabı ve saksı satılıyorken evde yoğurt kabından saksıyı çağdışı buluyorum.

0|0
    0|1
    • tabi herkesin o güzel dekoratif şeylere verecek kadar çok parası olmadığından ve elindekileri değerlendirmek işlevsiz bişeye işlev kazandırmak istediğinden yoğurt kapları her zaman işe yarayacaktır...

• ailemin eski oturduğu evde nerdeyse hepsi vardı ama ben bunlardan o kadar çok nefret ettim ki kendi evim olunca hiçbirisini evime sokmayacağıma yemin etmiştim..dediğimi de yaptım..

• aferin sana o zaman

• Hepsinden var

0|1
    0|0
  • zigon sehpa var çekmecesiz.. vitrin var. borcam var. bu kadar :D

0|1
    0|0
  • Vitrin yok bizde :D

0|1
    0|0
  • nazar boncuğu-maşrapa-borcam-plastik banyo terliği (resimdekinin aynısı) :D

0|1
    0|0
  • anaa bizdede hepsi var ya laaa:D

0|1
    0|0
  • dantelllllllllllllll

0|1
    0|0
  • yoğurt kabı içinde bıtkı yetıştırme ve plastık terlık dışında hepsı var:)

0|1
    0|0
    • yoğurt kabına dolma da koymuyomusunuz :D

• :D saklama kabı nıyetıne kullanıyoruz işte:)

• aynen :D

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...