Sizce Eskiler mi yeniler mi ?

Eskilerdeki

Şarkılarımız

Modalar

Geleneklerımız

Örf ve adetlerımız... (siz ce bu zamanda mi iyi eskidemi )

:))

• Eskiler çünkü...
    0% (0)100% (1)100% (1)Oy Ver
  • Yeniler Çünkü...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ankete katılırsak sevinirim arkadaşlar :)

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Şarkılar

Yenilerden güzel olanar var ama çoğunluğa bakarsak eskiler tabii ki. Sözlere baksana bir. Eskiler ne kadar anlamlı ve gerçek aşk kouyor. Ama yeniler öyle mi. Aşkı ayaklar altına almışlar. Önüne gelen 30 yaşını aşan her manken hemen şarkıcı oluyor. Nasıl bir kalite bekleyebilirsin ki.

Moda, Örf Adet ve Gelenekler

Batılılaşma döz konusu kesinlikle ve bu konuklarda inanılmaz bir özentilik var. Tamam modernleşme kötü bir şey değil ama her şeyi kararında yamak ve toplumsal kişiliği de kaybetmemek gerektiğini düşünüyorum. Temel ve kişiye doğru gelen bir takım özellikler batılılaşma uğruna terk edilmemeli. Her toplum kendine göre değerlendirip ona uygun gelen özellikleri seçmeli.

1|0
    0|0
  • Ya hep eskilere hürmet ederler yenileri karalarlar ama şu pop sektörüne bakıyorum. hey corç versene borç olmaz maykıl bende de yok,Yarımda çay var ikide maç var kahvede kumar moruk paraları sökül ha vs. çok saçma sapan şarkılar var. 80lerde ya da doksanlarda söylenip mazide kalması bu parçalara ya da söyleyenlere saygı duymamızı gerektirmez diye düşünüyorum. Bazı eski hakan peker parçalarını şimdi yeni bir şarkıcı söylemiş olsa demediklerini bırakmazlar,teneke bağlarlar arkasına...

1|0
    0|0
  • Nikine bayıldm :)

1|0
    0|0
  • Eskiler kısmen daha iyi. Örnek: kontorum yok arayamadım gibi bir şarkı turrup sıkıyim öyle şarkıya :D

0|0
    0|0
  • hep aynı kalanlar derdim. hiç eskimicek hep yeni kalanlar.

1|0
    0|0
  • eskiyi ortadan kaldıranlar yeniyi yaşayanlar değil mi isterlerse eskiyi tekrar getirebilirler buraya sakın eski yazıp kendimiz kandırmayalım siz yeniyi seviyorsunuz : )

0|0
    0|0
  • her yeni eskıyceği için yeniler tabıkııı

1|0
    0|0
  • yeniler gavır parçaları güzel

1|0
    0|0
  • İyilik yönünden değerlendirirsek eskiler, çünkü önceden bazı şeyler daha ulaşılması çaba gerektiren şeyler istediğinden basite indirgenmiyordu...

Bugün ki dönem için iyi diyemem :)

cut.

0|0
    0|0
  • şarkıların ne tarzda olduğuna bağlı. artık moda retro oldu sokak kültüründe. Örf adet ve geleneklere takılı kalmak hiç bir zamanda iyi değildir

0|0
    0|0
  • eskiler

0|0
    0|0
  • Türkçe şarkılarda eski şarkılarımız çok daha iyiydi bence.

0|0
    0|0
  • Eskilerde bir zamanlar yeni olmuştu ama yeniler hiç eski olmadı.

ESKİLER

0|0
    0|0
  • Eskiler bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...