Acil İzmir bornovada muzikhol

arkadaslar İzmir bornovali varmi aramizda nasil bir yer ve orda bir muzikhol var oraya giden varmi?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım dediğin mekanı da Bornova'yı da bilmiyorum ama müzikhol, pavyon tarzı mekanlara dışardan üniversiteli kızlar gelmez, biraz daha kaliteli bir yerlere giderler, içeride çalışan kızlar varsa da onlarda bütün gece müşteri eğlendirmeye çalışır zaten, üstüne bir de gidelim garsonla takılalım gibi derdi olmaz kimsenin. O açıdan çalıştığı yer konusunda endişelenme bence.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kibarlaştırmayalım pavyon diyelim

0|0
    0|0
    • Ben bilmiyirum eski askim garsonluga baslamista orda. Garson olarak dedi. Pis biryermi gercekten pacyon gibimi. Yani nasil insanlar gidiyor ya acik saciklarmi? Solistler bayanmi club dedi bana pavyon demediki

• Nedemek bu lutfen anlat neler yapaar orda canli muzikvar degilmi baska

• bilmiyorum ne var.sen sevgiline güveniyorsan hiç korkma

• 10 gün sonra foçaya gidiyorum olmaz mı :)

0|0
    0|0
  • bornova güzel sayılırda dedin var mıbilmem

0|0
    0|0
  • :))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Bornova küçükparkta ise sen o adamdan umudu kes.

0|0
    0|0
    • Neden? Kucukparkmi bilmiyorum

• Hmm:(( benimkide borsey yapmismidir ya hep ictigini biliyorum ama beni cok sevdigini soyluyor orda calismasini istemiyorum

• seninkini bilemem. erkek kolay kolay değişmez yaşadığı yere göre. yapacak biri ise her yerde yapmak ister yok güveniyorsan kız içinde yüzse de bakmaz. ama eğer bir niyeti var ise orada eli boş kalmaz kesin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...