Ahmet Kaya gibi bir sanatçı bir daha çıkar mı?

Ahh çok zor işte. Onun gibisi yok

Dünden beri yakarım geceleri dinliyorum. Hiçbir sorunum olmamasına rağmen içime işliyor. Ah üstad ne vardı bizi bırakıp gidecek. Bu kadar müthiş şarkıları başka kim yapabilir? Değil mi ama?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• "Vallahi Apo'yu özledik" diyen bir adinin sanatçılığına tüküreyim...

2|4
    3|1
  • adamı zerre sevmem , şarkıları evet iyiydi ama iyi ki ... _ ... _ ... gitti

1|3
    3|1
  • ben çok geç tanıdım.. bir kaç seneye kadar ideolojisi yüzünden hiç dinlememiştim ama gerçekten etkileyici.. ve bugün bu şarkısını dinledim :) hala da dinliyorum ve burada bir soru sorsam mı diye düşünürken sorunu gördüm :) link

kesinlikle harika bir şarkı.. ve insanın kalbine dokunan bir sanatçı...

1|0
    2|3
  • öyle bir sarkıcı cıkarmı bilmem ama öyle bir pkk yandası cıkmaz eminim.

1|4
    3|1
  • Sen hiç Cumhuriyetin Divası diye bir laf duydun mu ? link

1|3
    2|0
  • sesi güzel ama düşünceleri kötü bende dinlerdin zamanında ama artık dinlemiyorum pek hem ona üstad diyorsan kaç kişi var şuan güzel söyleyen boşwersene !

0|2
    2|1
  • Kişiliği yüzünden şarkılarınıda dinlemiyorum yakında apoyla buluşurlar umarım

1|2
    1|1
  • Zerre işim olmaz herifle !

Yaşasın öcelan diye bağıran bir mahlukat !

Yemişim müzğini şarkısını

1|2
    1|1
    • Yaln söylemediğimdendir...

Bir kişi de çıksın, desin ki: "İftira atma! Öyle bir şey söylemedi..."

• Sesi ve kişiliği eşsizdi.

1|0
    2|4
  • kişiliğine tükeriyim ama sık sık dinlerim. siyaset ayrı müzik ayrı bence ayrımı yapmak gerek.özellikle siyasi özellikteki şarkılarını asla dinlemem ama aşk sevgi tarzı şarkılarda favorimdir

1|0
    1|1
  • 0|0
    2|1
  • kişiliğiyle ilgilenmiyorum ama şarkıları gerçekten çok güzel onun gibi çıkar ama ;)

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Turkiyede essiz bir sesi olan Ibrahim tatlises ve Ahmet kaya onun gibisi gelmez

sarkilarini dinledikce kendimi baska bir dunyada hissediyorum sanki

0|1
    2|4
  • çıkar çıkmaz bilemem de yıllar önce yapılanları izledim geçenlerde ve yapanlar adına ben utandım ama onlar hala aramızda hiçbir şey olmamışcasına şovlarına devam ediyorlar.

1|0
    1|5
  • Cikmaz simdiki sarkicilar bossssss

0|1
    2|4
Yükleniyor...