Ingilizce kolaymıdır 7-8 ayda orta seviyenin üstünde konuşup öğrenebilirmiyim ?

arkadaşlar ingilizcem lisede falanda iyiydi yani o dille aram iyi ama hep erteledim sözel bölümdeyim bu soruları belki sitede milyon kez sordum amaya sitenin çok boş olduğu zaman dek gedli sorum ya da bu işi bilene denk gelmedim:Dneyse bunca sene başka bölümlere zorladım acaba bikaç ay içinde lys de bir üniversteye yerleşecek kadar bir puan alabilirmiyim ingilizce öğretmenliği istiyorumda

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• maybe if you want really it,you can be succesful.

I hope you will succeed :))) I hope you understood me.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biraz zor, çünkü dil öğrencileri çok yüksek net çıkartıyorlar. Sıfırdan başlıcaksan çok ağır şekilde çalışmalısın. Dil kursuna yazılmalısın acilen ve ygsden alabileceğin en yüksek puanı alırsan çok avantajın olucak diğer dilcilere oranla.

0|0
    0|0
  • ünv. mezunuyum şirket 1 yıl iyi denebilicek kursa gönderdi ara sıra yurt dışınada giderim yinede ingilizce biliyorum diyemiyorum bilmiyorumda

0|0
    0|0
    • hırsla yapışmak lazım hırstan çok istek lazım aslında çünkü çok yabancı blog takip eediyorum ve bazen onlara bişey sormak istediğimde ya da yazılarından yararlanmak istediğimde rahatça sormak anlamak çok güzel olurdu diye düşünüyorum ayrıca evrensel dil hemen hemen çoğu avrupa ülkesinde anadil gibi konuşulu bu dil türkiyede okutulsada kimse yol bile tarif edemez ama gerçekten bilmiyorum sonuçta her ülkede ortak dil sayılan bişey ve öğrenilmesi şart bana kalırsa ..uğraşıcam ama bakalım nolucak

• istersen muhakkak olucaktır fakat mecbur olman gerekiyor ingilizce konuşmaya yani işinde fazla gerekmiyorsa bulunduğun çevrede kullanmıyosan bu işi öğrenmek çok daha zorlaşıyor ben öyleydim.

• İngilizcenin gramerine her zaman dikkat etmelisin.Bir harf bile kelimeyi değiştirir.Hey Guys! Hey Gays! gibi.

0|0
    0|0
  • İngilizce öğrenmekle alakalı ilk kural bence şudur.

Müzik kulağın var mı ?

Müzik kulağı olan kişiler şiveleri ve ingilizce kelimeleri daha rahat anlayabiliyor.

YAptığım araştırmalar sonucunda bu kanıya vardım.

0|0
    0|0
    • vardır ama oda kişiden kişiye değişmezmi ..ben 2-3 yıldır yabancı dizi izliyorum bununla birlikte o yuvarlayarak söyledikleri tuhaf kelimeleri birbirinden ayırabildim eh mesela birinin hayat hikayesini okuyup anlayabiliyorum ama konuşmaya gelince google translate olmadan yazışma yapamıyorum her yazışmamada ekliyorum zaten ingilizcm iyi değildir umarım hata yapmamışımdır diye yani şuana kadar oturup çalışmışlığım yok sürekli duyduğum sözcüklerin anlamına baka baka aklımda yer edinde temel kelimel

• -ler neyse yani öyle biriyle tartışmaya giremem dizilerden öğrendiğim içinde argoya kaçıyor bazen (araya fucking,shit sıkıştırmazsam yanlış yazmışım gibi hissediyorum :D)

• Tabi kişiden kişiye değişiyor.

Ben genel olarak rastldıklarımdan bahsettim zaten değerli üyecan.

Mesela ben de senin tam tersinim

Yazılı olarak okursam anlıyorum ama konuşulanları anlamakta çok zorluk çekiyorum.

• ingilizceyi öğrenirsin fakat yabancı ülkeye gitmeden konuşamazsın bu net

0|0
    0|0
    • DAHA SONRA GİDİCEM WORK &TRAVELA KATILICAM HATTA SIRF BUNUN İÇİN İNGİLİZCE ÖĞRENMEK İSTİYORUM HEMDE Bİ MESLEK SAHİBİ OLMUŞ OLURUM

• yok biliyorum olabildiğince türklerden uzak kalmaya çalışıcam zaten amacım sadece ingilizce değil kültür öğrenmek azda olsa ufkumun açılması ğlencelei olması ve tabiki para kazanmak

• para kazanacağını sanmam.mesela new yorktasın ve kazandığın parayı orada yemek daha eğlenceli geleceğinden biriktirme olayını unut.türklerden uzak kalacağını hiç sanmıyorum ve 2-3 aylık bir süre zarfında dil öğrenmek pek inandırıcı gelmiyor.sana tek karı değişik bir ortam ve belki tatil.

• çalışırsan neden olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 senedir edebiyatını okuyorum bir kolaylığını göremedim

0|0
    0|0
  • 7-8 ayda türkiyede orta seviyenin üstünde öğrenemezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...