Biranın yanına en güzel ne gider? (Anket)

Anketimize katılın gösterin :)

• Patates Kızartması
    17% (1)20% (3)19% (4)Oy Ver
  • Her türlü kuruyemiş
    33% (2)27% (4)29% (6)Oy Ver
  • Cips
    17% (1)53% (8)43% (9)Oy Ver
  • Kokoreç
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kalamar tava
    33% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar maalesef en fazla 5 şık konulabiliyor. Yoksa en az 40 şey yazardım buraya :(

0|0
10|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Bakın bir tarif yapacğım deneyin derim tabi ıyyyk diyenlerde olabilir.

1-Patlicanlar soyulur alacalı değil tamamen ve ınce uzun kesiir.Tuz çok az kimyon, kekik biraz mısır unu biraz beyaz un ve az miktarda zerdeçal karışımında iyice yedirilir üzerine sızma zeytinyağı varla yok arası dökülür ve hani şu bir ölçek sıvı yağ ile kızartabilirsiniz reklamı ile sunulan tefale atılır 10 dk hazır.Çıkarılır üzerine yine orta karar sızma zeytinyağı birazda limon sıkılarak makasla ince ince kesilir.

2-Kırmızı biber yeşil kızartmalık köy biberi sade olarak yine aynı alete atılır 12 dk. çıkarılır dış zarları soyulur sızma zeytinyağı biraz limon, çok az zerdeçal, kekik bir kaç yaprak incecik doğranmış nane, beş altı tek biberiye otu ile birlikte yine makası dik tutarak kesilir.

Heriki menü aynı tabakta bira ile denenmeli

Tamam rakı mezesi gibi dursada bira ile muhteşem oluyor.Seçenekte olanlar da var tabi hele yanına midye ve kalamar da olursa... Tavsiyem yanında mayasız 3. sınıf hamurdan hamurdan yapılan (un+tuz+su) çok ince lavaş ama lütfen %100 malt bira ile...

1|0
    0|0
  • nolur yapma askerdeyim çarşıyı 4 gözle bekliyorum bişiler içebilmek için biranın yanında patates tuzlu fıstık ve hoş bir sohbet 10 numara gider 10

1|0
    0|1
  • Bira göbek yapar derler sende de bira göbeği olmasın dikkat et.Milliyetçi sosyalist arkadaşım :)

1|0
    0|0
    • Azıcık var zaten : )

• Amerikan bira markası :) İçimi hafif baya. Ben acı ve sert bira sevsemde, arkadaş ortamı muhabbetinde o tarz hafif biraları tercih ediyorum.

Bir bira keyfimiz var işte :| Saolsun seninkiler :) Bizde azınlığız bu ülkede demokrasi istiyoruz! :)

• Deediğim gibi devletin koyduğu vergi yğksek olunca mecburen firmalarda yüksek fiyat koyuyor.O mkadar da olsun artık asıl ben kendimi azınlık gibi hissediyorum hep inan :)

• sigara

1|0
    1|1
  • içki kullanmam

1|1
    0|0
  • bira olsunda yanındaki önemsiz:)

1|0
    0|1
  • Fıstık tabisi, en tuzlusundan.

cut.

1|0
    0|1
  • Tuzlu fıstık :)

1|0
    0|1
  • Biranın yanında Lays classic değişmezim

2|0
    0|0
  • Şıklardan patates kızartması ama haşlanmış nohut'a kimyon, yağ, nar ekşisi ve pul biber eklersen farklı bir lezzet elde edersin. Canım çekti :(

1|0
    1|1
  • hiçbir şeyle daha iyi gidiyor...

0|1
    0|1
  • Bira en iyi müzikle gider .

1|0
    0|1
  • benim favorim cips

1|0
    0|1
  • yer fıstığı bir numara ((:

1|0
    0|1
  • bira ney mk fuckirmisiniz

2|0
    0|2
  • Zıkkım için ulan

1|0
    1|2
  • bok için diyorum

0|2
    3|3
  • normalde sevmem birayi ama iceceksemde cips ile gidiyor meret :P gerci bu yazdiklarinin hepsiyle iyi gidiyor (kalamar haric sevmem kalamari)

0|0
    0|1
  • kızarmış soğan halkaları link

0|0
    0|1
  • içki kullanmıyorum ama amcam yanında hep kuruyemiş yer :)

0|0
    0|1
  • link ince ince gidiyorsan italyan salatası

0|0
    0|1
  • kum gider cunku ben genelde gece sahilde tek basima icerim sise yere dusuyor kum oluyor tadi harika denemelisin kumlu bira

0|0
    0|1
  • içmedim içmeyıde düşünmüyorumm

0|1
    0|0
  • tuzlu fıstıkkkkkk

0|1
    0|1
  • Patates, midye dolma ve kuruyemiş gerisini pek tanımam :)

0|0
    0|1
  • Cips gidiyor.

0|0
    0|0
  • ne ekmek ne de su, hatun arzusu...

0|0
    0|0
  • biranın yanına en güzel ikia gider.

0|0
    0|1
  • Kuru yemiş bence :D