Film Önerisi Olan Var mı?

Sevgilimle bir gün geçirmeyi düşüyorum. Tavsiye edeceğiniz Romantik-Komedi veya Romantik-Dram tarzında filmler var mı? Bunu izlediğimizde birbirimizin değerini daha iyi anlamayız falan filan işte :) var mı güzel film önerisi olan ?

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiliyle geçirilecek bir gün ve evde beraber izlenecek bir film. Elbette iyi bir seçim yapmak zorundasınız. Sinema sevdiğim ve çok ilgilendiğim bir konu olduğu için size yardımcı olmak isterim ;

Love Actually : Tam sevgili ile seyredilebilecek romantik komedi dalında bir film. Hem neşeli hem duygusal.

Ghost : Demi Moore'un ve Patrick Swayze'in gencecik olduğu yıllar. Yaşadıkları aşk ve hissettirdikleri gerçekten özel. Whoopi GOldberg ise filme neşe katıyor.

Les Misarables (2012) : Başarılı oyunculuklar ve kuvvetli kadro. Normalde müzikallerden pek hoşlanmam ama duygulara hitap eden başarılı bir dram.

7 Pounds : Duygusal ve acıklı bir film. Romantizmden ziyade hislerinizi açar ama yakınlaşmanıza ve birbirinizi hissetmenize yardımcı olur. Will Smith harika bir performans çıkartmış.

City Of Angels : Seçtiğim son 3 filmin sonu acıklı bitmesine rağmen 4'sü de acıklı oldu :) Gerçi yer yer gülümseten bir film olsa da işte o ağlatan filmlerden biri daha. Meg Ryan ve Nicholas Cage güzel bir ikili olmuşlar.

Shaolin Soccer : Belki de bu listenin en etkili filmi. Hem komedi, hem aşk, hem de bir kadını boğmayacak kadar futbol ve ... çinlilerin uçuk kaçıklığındaki absürd etki. Gerçekten komik ama bir o kadar da romantik.

Puss In Boots : Listedeki şu ana kadar ki tek animasyon. Çizmeli kedinin bu zamana kadar ki en güzel sahnelenişi. Kesinlikle yetişkinler için ve çok farklı bir tarzda yapılmış.

I Love You Phillip Morris : Jim Carrey ve Ewan McGregor'u bu şekilde görmek şaşırtıcı olsa da son derece farklı bir komedi. Fİlmde cinselliği zorlayan sahneler olduğunu belirtmeliyim. Yine de komedi unsuruyla ön plana çıkıyor.

.

Çaresiz kaldığımızda Jack ortaya çıkar ve ne pahasına olursa olsun ülkeyi kurtarır.

0|1
    0|0
    • Siz bunları kendiniz mi yazıyorsunuz yoksa ''kopyala yapıştır'' mı? Hep uzun yorumlarınızı görüyorum da çok merak ettim açıkçası :) +1

• AÇık söylemem gerekirse film listeme GÖZ ATIYORUM. Büyük bir arşivim var. Belli filmleri daha çok önemsediğim ve sık sık bu tür sorulara yanıt verdiğim için artık aklımda kalıyor.

Bazen kopyala - yapıştır yapıyorum ama bunu yaparsam mutlaka belirtiyorum.

Onun dışında, filmlere yaptığım yorumların hepsi özgün ve bizzat benim cümlelerimdir.

Sinemayı seviyorum :)

Kızlar Ne Diyor 4

• "sadakatsiz" filmini izlyip aldatmanın sonuçlarını görebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Hayalet süvari :P

0|0
    0|0
  • one day,the notebook,ghost

0|0
    0|0
  • one-day :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hunger games 1-2
    Oblivion
    Enders game
    İnception
    İn time
    Riddick
    Elysium
    Gravity
    District 9
    Limitless
    Thor 1-2
    Prometheus
    Bu filmleri izlemeden kesinlikle ölme :)) .

0|0
    0|0
  • leon

big fish

love story

aşkın 500 günü

en iyisi big fish ama alt yazılı izleyin çok manyak

0|0
    0|0
  • Bruce Almight - Eternal Sunshine of The Spotless Mind

İkisi de birbirinizin değerini daha iyi anlayacağınız filmlerden ilki komedi ağırlıklı

0|1
    0|0
  • UNUTMA BENİ YA DA 7 YAŞAM. İZLE 1 SAAT SONRA EVLENİRSİNİZ :D

0|1
    0|0
  • çapkını izleyin kanki biraz erotizim iceriyo ama iyidir iyi :D

0|0
    0|0
  • Aşk Kırmızı, yakınlasma ihtimali %90 cok guzeldir ama cidden, nurgul yesilçay basrolde

0|0
    0|0
  • Hüdaverdi-Pırtık-Bu filmi kesinlikle öneririm

0|0
    0|0
  • evde sevgili ile film izlemek zordur

0|0
    0|0
  • One-day, muhteşem gatsby

0|0
    0|0
  • Chucky nin 2013 versiyonunu izleyin ya da ELCiN i izleyin film bitene kadar sana sarılır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...