Tarzı olan kızları beğenir misiniz?

rocker (gothic demiyorum) bir tarzı olan kızları nasıl buluyorsunuz?genelde salaş kıyafetler, siyah deri ceket,dar hafif yırtık pantalon, harley davidson botları giyen, trash metal müzik veya rock n roll dinleyen bir kızı nasıl bulursunuz?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Her tarza yakışan bir hatun olduğu gibi her hatunun yakıştığı bir tarzda mevcuttur.

Hatuna bağlı değişir.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Tam bir çılgın kız tipi imajı uyandırıyorlar bilinç altımda... Genelde göze ulaşılmaz gelirler.

cut.

1|0
    0|0
  • beğenirim tarzı duruşu olan kızlar hep bana zeki ve karizmatik gelmiştir. tabi tarzı biraz modaya yatkın giyinmesini bilen kızlardan bahsediyorum güzellikleriyle ilgilenmiyorum benim için %70 zekası %15 davranış %15 dış görünüş

1|0
    0|0
  • çok beğenirim, hatta bayılırım. Aşık olurum hemen onlara :/

1|0
    0|0
  • link şöyle tarza can kurban

1|0
    0|0
  • bi kızın tarzı olmalı zaten :)

1|0
    0|0
  • sexi bulurum

1|0
    0|0
  • candır bide bohem iyi oluyo

1|0
    0|0
  • valla aslında kız güzelse her tarz yakışır :) gothic de güzel oluyor bazen :)

1|0
    0|0
  • salaşları severim, öperim koklarım sarılırım mümkünse :D

1|0
    0|0
  • Acaba o beni beğenir mi?

1|0
    0|0
  • fotoğrafındaki kızın güzelliğine bak , söylediğin tarza sahip olanların çikinliğine bak

0|0
    1|0
  • aslında metal müziğin özünü kapamadığı belli olan yaşam biçimi değil de tarz diye yorumlayan bir kızımı hiç beyenmem uzak dururum

0|0
    0|0
    • pop dinleyen bir kızdan bahsetmiyorum ben

• geçmiş zamanda bir gün üç arkadaş kazancı yokuşundan çıkıyoruz bir hatun önümüzü kesti aa sizdemi metalcisiniz ne güzel bende metalciyim de dedi arkadaş baktı hatuna hayır dedi ben demirciyim şu marangoz o da tesisatçı dedi anlayana tabiki

• sexy ve çekici bence. ama sadece botla olmuyo böyle harleyi park edip kaskını çıkarırken slow motion olacak sonra saçlarını savuracak felan şuan gözümde canlandı bak yemin ediyorum :D

0|0
    0|0
    • ah keşke o da olsa :D

• yabancı hareketli müzik sevmiyorum ki bence saydığın müzik tipini herkes dinler o yüzden ordan bir artın yok ama vosvos olayı sevimli

• ez iyice ya vur böyle ıslak odunla vur :D o zaman bütün artıları diiyorum : tiyatrocu, 2008de serbest dalışta türkiye 3.lüğü var, çArşı dan ;)

• Ağırbaşlı daha çok pop dinleyen biri olduğum için bana göre zıt kafadan biri diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • normal bir genelleme yapıyorsan olabilir ama

genelden bahsediyormus gibi yapıp aslında kendinden bahsediyorsan

bence bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Kalıcı bir tarz olmadığı için karakterinin oturmamış olduğunu düşünürüm...

0|0
    0|0
    • ben sürekli demedim. genelde bu tarz salaşı , deriyi tercih etmekten bahsediyorum

• kendine özgü bir tarzı olan her şey güzeldir ^^

0|0
    0|0
  • yeeeeeeeeeeeeeeeezz

0|0
    0|0
  • erkek gibi giyinen kızlar dikkatimi çeker... yapmacık değil ama karakterinde olcak...

0|0
    0|0
  • ben gızlıyı begenıyorum

0|0
    0|0
  • memleket nere yiyidim diyorum :)

0|0
    0|0
  • Severim tabi her kızın bir tarzı vardır zaten mesela benimki çok çocuksu ya.

0|0
    0|0
  • file çorap veya siyah çorapla pileli etek giyiyosa severim onu, candır o <3

0|0
    0|0
  • acaba gerçekten kedi kesiyorlar mı diye düşünürüm yazık hayvanlara.

0|0
    0|0
    • her tarzı olan veya metal dinleyen insana satanist demeniz ne acı. metal diyince aklınıza direk böğürme kesme parçalama geliyor ki ona biz black metal diyoruz. ben farklı bir türünden bahsetmiştim. bu tür şeyleri bilmeyip yorum yapanlara ayrı üzülüyorum ben. pop dinleyen sıradan ve hiçbir tarzı olmayan insanlara üzülüyorum. rock n roll müzik kültürdür

• neyse zaten kedileri de sevmem.

Kızlar Ne Diyor 3

• Tarzdan tarza değişir.

O tarzı beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Beğenirim tarzı ne olursa olusun pis yağlı leş gıbı gezmesin temiz olsun kendine saygısı olsun

0|0
    0|0
  • daha ne olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...