Work&trawel hakkında bilgi lütfeeennn

arkadaşlar ben work&travel programına katılmak istiyorum gerekli olanları okudum falan ama orta seviye ing lazım falan diyor giden arkadaşlar var mı acaba nasıl bir sınava tabi tutuluyoruz anlatabilir misiniz ?

Güncellemeler:
cevap veren herkese teşekkürler :)

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Work & trawel ; senin dil için önemli .. sorun gitmek değil gittiğin yerde çalışabilecek denilenleri anlayıp aynı şekilde cevap verebilecek kadar ingilizcen var mı?

1|0
    0|0
    • ya aslına bakarsan formalitede var ama konuşmaya gelince yok .. :/ bunun için biraz alıştırmaya ihtiyacım var

• arkadaşım konuşamıyosan gitmemeni öneririrm iyi aksamlar :)

• tamam sağol arkadaşım :D sanada iyi akşamlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• düşü seviye ingilizce soruları adın ne? sorusundan başlar yurtdışına neden gitmek istiyorsun? sorusuna kadar gider ama sorular çok basit. merak etme. mülakat o kadr önemli dğeil asıl iş oneden sonraki mesele. j1 vizesi pasaport iş verenle sözleşme yaklaşık 4-5 bin tl lik para vs vs. sıkıntı yok gidersin.

1|0
    0|0
  • gideceğin ülkenin elçiliğinde ingilizce olarak konuşuyorsun çalışanlarla, neden gittiğini ne yapacağını falan soruyorlar 5 dakikalık bir konuşma, seni yetersiz bulursa vizeyi vermiyor

1|1
    0|0
  • ingilizce felan lazım degil.gittim amerikaya vallahi hiç gelişmedi ingilizcem mingilizcem.aynı tas aynı hamam.fazladan sex yapıyorsun başkada bir işe yaramıyor.

1|0
    0|0
  • dikkat et...3 ay boyunca amerikada bir lokantada bulaşık yıkayabilirsin...

1|0
    0|0
  • Bütün yazı amerika'da geçirmek kabus olsa gerek

0|0
    0|0
  • sinav yok ama mulakat oluyo onunla anlasabilecek seviyede olmak gerekir en az

1|0
    0|0
  • orta seviye derken akıcı bir şekilde konuşman gerekiyor tabi

1|0
    0|0
    • siz gittiniz mi yani nasıl oluyor bazı arkadaşlarım gitti ama istedikleri iş olmamış falan rezil olmuşlar böyle bişi var mı gerçekten :S

• ben gitmedim ama duydum

• anladım yorum için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• W&T da ingilizcen ne kadar iyi olursa çalıştıgın iş okdr iyi oluyor. Genelde görüşmeler seni işe alıcak kişi skype üzerinden oluyor diye biliyorum..yalnız w&T biraz şans işi bunu söylim işten atılabilirsin kalacak güvenli yer bulamayabilirsin ama diğer yandan süper bir deneyim tabi :)

2|0
    0|0
    • işten atılmak mı yapma ya :D böyle bişi olduğunu bilmiyrdum riskli iş yani e peki atılırsan noluyr :D yani kalacak yeri de mi kendin ayarlıyorsun

• ne yani şimdi gidince ne gibi bir işe girmeyi düşünüyorsunuzki w and t dediğiniz olayda ülke mi size iş buluyor çünkü avrupa birliği kapsamındaki bir takım şeylerde ab tarafında iş bulunur herşeyin karşılanırmış sende dili öğrenebilir kültür sahibi olurmuşsun bilmem ne bundada öylemi ?

• W&t sadece ABD hükümetinin uyguladıgı bir program diye biliyorum ben..şirketlerle görüşüyorsun belli bir miktar para ödüyorsun sonra şirket sana iş ayarlıyor anlaşmalı olduguyla sen orda saat başına para kazanıyorsun kazandıgın parayla ev tutuyorsun ya da işveren ayarlıyor

• belli bir miktar para verip 3 ay yurtdışında kalıyorsun bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...