Bana beni anlayan biri lazım

benim gibi hayatı felsefe ve psikoloji üzerine kurulmuş kitapları en yakın dostu sayan var mı insanları anlamaya insan ilişkileri hayatın amacı nedir bu tarz şeyler düşünen arkadaşlar var mı ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Var da açmaz seni bu gergefli mevzular.

Nice felsefe, psikoloji sevdalısı gördüm 2. sohbette tedavi altına alınmaları gerekti.

Hanımefendi felsefe ve psikoloji bir hobi değildir!

0|0
    0|0
    • farklı görüşünüz dikkatimi çekti sizinle müşahit bir zaman da bu konuyu tekrar konuşmak isterim

Erkekler Ne Diyor 8

• Söylediklerinden pek birşey anlamadım ama benim hayatımı mantık şekillendirir.

Yani mantığımla hareket ederim çoğu zaman ama fazla kitap okuma alışkanlığım yoktur.

0|0
    0|0
  • Valla çok teşekkür ederim hem arkadaş olarak ekleyipte hemde neden arkadaşlıktan sildin anlamadım küfür etseydin birde neden sidiğini yazsaydında öyle silseydin aşağılık yerine kondum bunu belirtmek istedim braz vicdan varsa...

0|0
    0|0
    • çok özür dilerim öyle olması gerekiyordu

• Ben tam olarak senin gibi olmasamda bende psikolojiyle ve felsefeyle ilgilenen, her insanı anlamaya çalışan, sorunlarına yardım etmek isteyen biriyimdir arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Vardır muhakkak, karamsar olma.

0|0
    0|0
  • insanın görkemi r.w. emerson ,insanın anlam arayışı v.e frankl kitplarını tavsiye ederim . bir dost..

0|0
    0|0
  • Benim... birde cevap kısmında kısa yazı yazma engeli olmasa... :)

0|0
    0|0
  • insanları anlamayacaksın sadece ınsanrldan beklentın olmadan yaşayaqcaksın o kadar

0|0
    0|0
  • işte o benim ya, aynı kafadanmıyız neyiz .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• düşünmeyi bilen her insan yakın dostumuz olur

0|0
    0|0
    • evet yeterki kendini bilsin dusunmeyi sorgulamayi bilsin

• bu kadınlara nazaran erkekler daha iyi bu konularda biz kadınlar olarak çok geri kalıyoruz sayımız az desek daha doğru olur erkeklere nazaran benim gözlemlediklerimden anladığım

• Kitaplar teoriktir. Uygulamaya dökmek gerek.

0|0
    0|0
  • Biri beni anladı oda yanlış anladi

0|0
    0|0
Yükleniyor...