Iyi bir üniversite kazanmanın yolları?

hangi bölümler daha iyi mat. yapamıyorum sözel olarak ya da az matematik gerektiren bir yer iyice karamsar oldum sınava çok az kaldı :((((((((

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• tek bir hedef seç. ( o olmasa şuna giderim şu olmasa başka bir bölüme giderim falan deme sakın)

testleri çözmek için dershanede konuların işlenmesini bekleme fazladan soru bankası al ve çöz

konu eksiğin yoksa günde en az 1000 soru çöz

yanlış soruları öncelikle kendin kontrol et. ( dikkatsizlik mi, bilgi karışıklığı mı ya da konu eksikliği mi vs.. )

her 2 veya 3 günde bir deneme çöz.

0|0
    0|0
    • mat yapamıyorum ona mı odaklansam diğerlerine mi

• o da senin sorunun. ben çözebiliyordum :)

• hmm doğru çalışma yöntemi diğil bu aşırı ve zararlı sadece

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 sene dünyadan kop ders calış

ama sen buradasın

herşeyi unut ve derse kasmazsan daha cok :((((((((( bu işareti yaparsın

0|0
    0|1
  • Başlığa odaklanırsam iyi bir üniversitenin yolu bilinçli çalışmadan geçer. Detaya bakarsak sözel anlamda bir tercih yapmanız daha doğru . Ama temel anlamda matematik bilgisiyle de eşit ağırlık bölümlerine yönelebilirsiniz

0|0
    0|0
  • gel iletişimci yapalım senide benim gibi :D

0|0
    0|0
    • o ne yaa :D

• hmm iyi inş. istediğn yere gelrsn :)

• mat herzman lazım.. üni ye mat girebilirsin çok sağlam bir sözel yaparak belki ama kpss de mat yapman lzım... halletmeye bak...

0|0
    0|0
  • buralara girme

0|1
    0|0
  • ınek gıbı calısmak :D

0|0
    0|0
  • kestirmeyi kullan.

0|0
    0|0
  • İp atla barfix çek pekmez ye koşu yap yürüyüş yap ve en önemlisi maltepe dershanesine git.

0|0
    0|0
  • çözemediğin konular üzerine çalış. ezberleme öğren. interneti iptal et. telefonunu sınav bitene kadar kapat. çok afedersin ama wc'e giderken bile soru bankanı yanına al. zaten bu soruyu sorduğuna göre şuana kadar çalışmamışsın gibi birşey bari dediklerimi yapta seneye iyi kötü bir yerlere girersin tabi şimdiden başlaman durumunda yoksa orayıda unut.

0|0
    0|0
  • günlük en az 250 soru ve bol bol deneme çözersen olur ben ortalama 400-450 çözdüm istediğim bölüm istediğim üniversiteyi kazandım 2. sırada hemde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya dershaneye git ya da bir yayının kitaplarını al konuyu anla testi çöz

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ben kazanamadım ki :s

0|0
    0|0
Yükleniyor...