Yaratıcı olanlar bakabilir mi?

Arkdaşlar yarın bir firma ile röportaja gideceğiz. Sunum ödevimiz için. Konu e-ticaret. E-ticaret yapan bir firma ile olacak bu, hepsiburad.com gibi. Soru olaak neler sunabiliriz, 10tane bulduk ama değişik fikrlre ihtiyacımız var.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ürünleri stoktan mı gönderim yapıuyolar yoksa direk tedarikçiden mi

stoktan yapıyolarsa stok sayısını neye göre belirliyolar

stoktan yapılıyosa ürünleri nerde muhafaza ediyolar

tedarikçi firma ileyse tek firmamı yoksa farklı firmalarla mı çalışıyolar bunları neye göre belirliyolar

0|0
    0|0
    • Çok güzel sorular ya teşekkürler :))

• sayılabilir :D

• E ticarette çalışıyorum benim çalıştıgım yerde hem stoktan hem tedarik kendi stok ve tedarikler şirketin deposunda tutuluyor stok takibi sayısının kontrolu tamamen otomasyonla otomatik bir şekilde saglanıyor farklı firmalardan tedarik geliyor

Erkekler Ne Diyor 3

• 10 tanemi çok çok az 40- 50 arası soru hatta daha fazlası orulabilir de nasıl yazayım hepsini

Özel sipariş alıyormusunuz?aNDROİD UYGULAMALARI İÇİN DESTEĞİNİZ VARMI?Güvenlik için ne tür bir şifreleme kullanılıyor (çeşitlidir çünkü)? Müşteri bilgi logları ne seviyede tutuluyor.?Ürün teslim sigorta sisteminiz nedir? Kendi siteniz haricinde Forumlarda şikayet&memnuniyet takbiniz varmı? alternatif kargo&kurye hizmetiniz varmı? vs.vs..

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler :))

• Rica ederim.Yardımcı olabildiğime sevindim ancak ancak bundan çok daha iyi bir cevap da çıkabilir!Kim bilir?

• Kargo takbini nasıl yapıyorsunuz?

Geri dönen ürünler yani iadeler ve degişimler için nasıl bir işlem uyguluyorsunuz?

El terminali yoksa bir ürünün adres sayısını nasıl kontrol altına alıyorsunuz?

Sattıgınız ürünler orjinal mi orjinal ise bir belgeniz var mı?

0|0
    0|0
  • Hangi bölüm okuyordun sen bunu araştırıyosun

0|0
    0|0
    • Ben lojistik okuyorum ama e-ticaret dersimiz var altta yazdıgın el terminali anlamadım :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...