İmza Gününde Ne Yapacağım??

Arkadaşlar bu hafta ilk kez imza gününe gideceğim orada nasıl davranmalı yazarla konuşulmalı mı ne bileyim giden varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim :)

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• soracağın bir şey varsa sorarsın,paylaşacağın bir şey varsa konuşursun.

istersen fotoğraf çekinirsin.imzanı attırır,dönersin:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İçinden geldiği gibi ol yeter, artı bir çabaya gerek yok, orada olman gerektiği gibi ol..

Bunun belli kuralı yok, tutumun toplumla uyum içinde olsun yeter...

cut.

1|0
    0|0
  • konuş tabi sonuçta yazarda olsa insan allah ağız vermiş onada konuşsun diye yazar diye konuşması yasaklanmamış ya :D

1|0
    0|0
  • yazarla konus zaten pek bı konusacak vaktın olmaz bı kac cumle en fazla ama sorular soararsan belkı bıras uzar

1|0
    0|0
  • yazar ise kitabından konuşabilirsin, dikkat çekici yerlerinden bahsedebilirsin. müzisyen ise albümü ile alakalı sohbet edebilirsin. mutlaka ve mutlaka albüme/kitaba imza attır, hatıralar unutulmazdır. fotoğraf da çektirmende fayda var.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim peki edebiyat sınavlarımızda sizin kitaplarınızı okuyoruz,peki nasıl bu kadar akıcı bir üsluba sahipsiniz desem dikkatini çeker mi?

• rica ederim hanımefendi, :)

iyi akşamlar.

• Size de iyi akşamlar :)

• kasma o kadar canın nasıl isterse öyle davran, herkes nasıl davranıyorsa öyle

1|0
    0|0
  • adamın korsan kıtabını ımzalatmada ne yaparsan yap :D

1|0
    0|0
  • hahahahaha sen nıye heycanlanıyosun kızım senın imza gunun mu

1|0
    0|0
  • hangi yazar? ona göre söyleyeyim sana

0|0
    0|0
  • link böyle bir şeymiş.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bütün kitaplarını temin edip götür

" bilmem ne hanım/bey , kitaplarınıza bayılıyorum gerçekten çok güzel bir üslubunuz var bilmem ne kitabında neden şu karakter böyle yaptı , bütün kitaplarınızı okudum, lütfen imzalar mısınız kitaplarımı?"

gibi konuş ve yüzüne gülücük kondur.

1|0
    0|0
    • Atıyorum x kitabının imza günü ama o anda y kitabını da imzalar mı ? Yorum için teşekkürler:)

• Yazar kim merak ettim,soracağın bir sorun varsa sorarsın,birde resim çekildin mi tamam işte :)

1|0
    0|0
  • Ne yapacakların aklında degilse, gitmeden önce bir kagıda yaz ezberle :-)

1|0
    0|0
  • hiç yazarın senle konuşucağını sanmam o.O çünkü sıra gelmez kitabını uzatırsın o da imzalar başka bişey bekleme :D kaç kere imza attırdım çünkü

1|0
    0|0
Yükleniyor...