Odtü yönetimi ağaçları budarken iyi sözüm ona çağdaşlı; belediye yapınca ise olay bu ikiyüzlülük değil mi??

link

Acaba insanlar bu fotoğrafa ne diyecekler, yıllar öncesinden yapılmış protokole ayak diren, ağaçları kestirtmeyiz sözde ağaçcı kesildiler başımıza adiler şimdi de gelmişler belediye kanuna göre yapılması gereken ve odtü ile anlaşınca gerisin geriye ters çark yap nerede kaldı verilen söz?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• AKPli belediyeler zaten paso ağaç dikiyoruz diyorlar, Gezi olaylarında bir uydu fotoğrafı yayınlanmıştı İstanbula ait 2002 yılından 2013 yılına kadar, İstanbul merkezinde yeşil renk görülemiyordu, bunlar bu ağaçları nereye dikiyor, belediyecilik adına yaptıkları 3 -5 tane park parklarda da ağaç görülmüyor

2|0
    0|1
    • bakmak istemediğinde dolayı olabilir mi at gözlüğünü bir kenara at görebilirsin belki.

• Anıtlar kurulu ve bazı cehapeli sözde aydınlar yapılamaz dediler istersen araştır bak. bundan öncekiler trafiği yere almışki şimdiki hükümet alsın sen yapabiliyorsen iktidara geldiğinde yaparsın tabii rüyanda.

• anıtlar kurulu, yer altında bundan bilmem kaç yüz yıl önce yaşamış insanların ayak izleri bulundu diye caz yapmıştı olayı biliyorum, bana sorarsan İstanbul fatih unkapanında bulunan surlar da yıkılsın, trafik rahatlasın isterim, taksime topçu kışlası yapacak hükümet var, topçu kışlası kelimesini bu projeye kadar hiç bir yerde duymadım, hiç bir tarih kültür kitabında görmedim, Türk milleti tarihe çok düşkün bir millet de değil, ne gereği var, ama ağaç gerekli

Yükleniyor...