Türkiyeye dönmek isteyen genc kiz

2017`de türkiyeye tasinmak istiyorum. Hostes olmak istiyorum ya da türkiyede bir üniversite kazanmak. Sevgilim turkiyede onsuz yapamiyorum o gelmio yanima bari 4 sene sonra ben gideyim diyorum. Biliyorsunuz ki yurtdisinda egitim almis olan türk gencleri türkiyede universitelerden ücretsiz faydalanabiliyormus. Bir kolum burda bir kolum türkiyede olur diye düsünüyorum. Tatillerde buraya gelip para kazansam Türkiyede de onu konaklamaya genel seylere harcasam diye dusunuyorum artik yurt ya da apartman hangisi uygunsa. Burada bir ay calisan market kasaci maas olarak 1000 euro aliyor. Yaz tatillerde calissam o yilin egitimini gecirebilirmiyim? Uni olarak ya bogazici ya da bahcesehir. Bunlarda olmazsa erciyes uni olsun istiyorum. Islemler basvurular nasil olacak fikirlerinizi soyleyin. Daha 4 sene olsada kendimi gelistircem.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk insana ne biçim mallıklar yaptırıyor.4-5 yıl sonra pişmanlıklar falan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• türkiyede hostes olabilmen için çok gayret lazım, ileri derece ing, Eger THK da çalışacaksan ki orayı isteyeceğine eminim THK kendinden başka hiç bir şirkette çalışmış staj görmüş eleman almaz, alırsada çoook buyuk buyuk dayıların lazım, sivil havacılık diploması zart zurt zor zor

0|0
    0|0
  • insan bu 3500 Euro da alsan yersen yetmez 500 Euro da alsan yemessen yeter ama unutma İSTANBUL başka yok her şey para

0|0
    0|0
  • geçende soruldu öyle bir soru. sendin sanırım. bende ne işin var gelme dedimdi.

0|0
    0|0
  • 2017 cıkcan mı hele bir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin yaşın kaç acaba? Bilet paranı v.s. çıkarınca orada da kalabileceğin en fazla 2,5 ay. Hemen iş bulduğunu düşünsek o parayla hem kira verip hem yiyip içip geçinemezsin.

0|0
    0|0
    • yasim 17 18 e girecem 1 ay sonra. turkiyede yaz tatili 3 aydi dimi? 3 ay boyunca kasiyerlik yapsam 3000 euro. 3000 euroyu turk parasina cevirdigimizde 6000 falan ediyor. bir yil yetmezmi bu kirayi cikarinca?

• tek otursan elektrik su doğalgaz yol parası yemek parası okul giderleri v.s. 12bini geçer. o da en iyi tahminle.

• o parayla iki gün geçinemezsin burda :)

• 4 yıla kadar siz ayrılırsınız ayrıca bır erkek için bu tarz şeylere kalkışma pişman olursun ;))

0|0
    0|0
  • hostes ne ya :D hosteslik diye meslek ideali mi olurmuş :D

ünivden ücretsiz faydalanma yok. örgün eğitim paralı değil artık. yurt dışıdann gelsende gelmesende. yabancı uyruklulara ve ikinci öğretimlere paralı sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...