Kendinizi hangi ünlüye benzetiyorsunuz?

Kendimi Tarkan ve İsmail YK ya çok benzetiyorum. Siz kendinizi hangi ünlüye benzetiyorsunuz? :)

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• ya hem Tarkan hem ismail yk nasıl ıkısı aynı anda aaa çok şaşkınım kafam karıştı !?

0|0
    0|0
    • tarkan a çok benziyorum. saçım ve kaşlarım ismail yk gibi ona da benzete bilirsin yani ;)

• Bılıyomusun akşamdan berı bu dedgını canlandıramıyorum gözumun önunde bı turlu :))) Bir fotonu koyda bakak tabı kı mumkunse :)

Kızlar Ne Diyor 10

• bi arkadasim gulsene benzetiyor ama annem ve kiz kardesim zinet saliye benzetiyolar!bence bu makyaj sac ve diger seylere de bagli bi durum,kendim de her ikisine benzetiyorum aslinda!kafa seklim ziynet sali,yuzum gulsene benziyo bence.,

0|0
    0|0
  • benim konusmami hürrem sultana benzetiyorlar sadece konusma dis görünüs dgl ona göre :D

0|0
    0|0
  • hic bir ünlü benim kadar olamaz :P dermisim ortaligi germisim :D

0|0
    0|0
  • Ben kimseye benzemiyorum. Daha benzeten çıkmadı yani. Yalnız Tarkan ve İsmail Yk arasında dağlar kadar fark var. Nasıl ikisinede benziyorsun anlamadım:D

1|0
    0|0
    • tarkan gibi gibiyim :D ismail yk gibi saçım ve kaşlarım var =))

• bende anlayamadim!fark var!

• yok ya benzetemiyorum kimseye kendimi ama bazı arkadaşlarım gülüşümü pınar altuğa benzetiyolar valla şimdi daha dikkatli baktımda yok be benzemiyorum kimseye:)

0|0
    0|0
  • beni şebnem ferah benztiyorlarr ama:)

0|0
    0|0
  • aslı enver

0|0
    0|0
  • Beyonce. Ten renki degil tabi

0|0
    0|0
  • beni sedef avcı ya benzetiyolar bende benzetiyorum tabiii

0|0
    0|0
  • Vanessa Hudgens

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya kusura bakma da ben ismail yk ya benzeşem galiba intihar ederdim ya da botoks falan yaptırırdım :) bizim mahallede var öyle bi eleman kendini benzetmeye çalışıyo falan deli oluyorum ya :) yazık tabi ne yapalım onlarda onu seviyo. Ben şarkıcıyım müzik yapıyorum diye adam çıkıyo sahneye ne yapalım..

0|0
    0|0
  • beni sean connery'ye benzetiyolar. net.

link

0|0
    0|0
  • Ivan Urgant.

0|0
    0|0
  • bi insan hem tarkana hem ismail yk ya nasıl benzeyebilir :)

0|0
    0|0
    • bi insan nasil hem gulsene hem zinet saliye benziye biliyorsa(ben)!oda oyle benzer iste...!

• hehe. tamam tamam öyle diyosan öyle olsun :)

• russell crowe diyeni çok duydum, çok da mutlu ediyor bu beni... ;)

0|0
    0|0
  • Vücudumu arnolda :) Yüzümü bilmiyorum , tanıdığım ünlüler arasında yok

0|0
    0|0
    • hangi arnold arnold imanagel mi

• rica ederim,kiz arkadasin yasadii o zamaaan...allah bana da senin gibi yakisikli soyle huyu suyu guzel birisini gondersiiiiin aaaaaaaaaaaayyyyy guzelim ama ne faydaaa boguldum yalnizliktan!ooooooffff...kusura bakma dertlendim. ;) yinede soyluyorum cooook yakisiklisin, :) :) ;)

• arnold mu hahaha :ÇD

• Ozan Orhon'un zayıf ve yapılı hali..

0|0
    0|0
Yükleniyor...